“Bardzo dobra herbata sezonowa”
Kafëbë — recenzja

Kafëbë
Nr 64 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Przyjemne miejsce na chwilę odpoczynku podczas spaceru na starówce, bardzo miła obsługa , gorąco polecam

Dziękujemy, kubar12

Świetne regionalne jedzenie, niepowtarzalny smak, idealny mulled wine. Obsługa wspaniała . Warto zboczyć z ul. Długiej zeby tu trafić ☺️

Dziękujemy, belkamelka
Zrecenzowano 1 września 2019

Smaczniejszej ryby jeszcze nigdzie nie jadłem, miła obsługa i ceny satysfakcjonujące. Wystrój i atmosfera sprzyjająca tak dobremu posilkowi. Zachecam i polecam kazdemu odwiedzajacemu Gdańsk :)

Dziękujemy, Kaetien
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne miejsce z prawdziwą kaszubską kuchnią. Niesamowite w smaku + fenomenalna obsługa. Po tygodniu w Gdańsku stwierdzam, że jest to zdecydowanie najlepsze miejsce na jedzenie!

Dziękujemy, sebastiankC7302KP
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Doskonała regionalna kuchnia, pięknie podane dania, przemiła obsługa to wszystko sprawia, że na pewno wrócimy do tego miejsca i będziemy je polecać zarówno znajomym z Gdańska jak i tym z innych części Polski. Mnie osobiście najbardziej urzekły pierogi z kaszanką i musem jabłkowym, ale i inne dania były przepyszne i każde jedyne w swoim rodzaju! Warto!

Dziękujemy, AniaM165

Kafëbë — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kafëbë? Podziel się wrażeniami!