“Najlepsza Ryba i restauracja w Gdańsku”
Kafëbë — recenzja

Kafëbë
Nr 64 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 1 września 2019

Smaczniejszej ryby jeszcze nigdzie nie jadłem, miła obsługa i ceny satysfakcjonujące. Wystrój i atmosfera sprzyjająca tak dobremu posilkowi. Zachecam i polecam kazdemu odwiedzajacemu Gdańsk :)

Dziękujemy, Kaetien

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne miejsce z prawdziwą kaszubską kuchnią. Niesamowite w smaku + fenomenalna obsługa. Po tygodniu w Gdańsku stwierdzam, że jest to zdecydowanie najlepsze miejsce na jedzenie!

Dziękujemy, sebastiankC7302KP
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Doskonała regionalna kuchnia, pięknie podane dania, przemiła obsługa to wszystko sprawia, że na pewno wrócimy do tego miejsca i będziemy je polecać zarówno znajomym z Gdańska jak i tym z innych części Polski. Mnie osobiście najbardziej urzekły pierogi z kaszanką i musem jabłkowym, ale i inne dania były przepyszne i każde jedyne w swoim rodzaju! Warto!

Dziękujemy, AniaM165
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Trafiliśmy tam zachęceni pozytywnymi opiniami i się nie zawiedliśmy. Pyszne szproty na przystawkę i ryby z pieca polecamy szczególnie. Można tu zjeść także tradycyjny kaszubski deser i napić się dobrej kawy.

Dziękujemy, PawelKul
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie. Wzięliśmy jedno śniadanie białe i raz tost z goudą i boczkiem. Oba dania świeże i zjedzone przez nas ze smakiem. Przemiła obsługa :)

Dziękujemy, 328darekl

Kafëbë — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kafëbë? Podziel się wrażeniami!