“Regionalna kuchnia w nowoczesnym wydaniu”
Kafëbë — recenzja

Kafëbë
Nr 65 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Doskonała regionalna kuchnia, pięknie podane dania, przemiła obsługa to wszystko sprawia, że na pewno wrócimy do tego miejsca i będziemy je polecać zarówno znajomym z Gdańska jak i tym z innych części Polski. Mnie osobiście najbardziej urzekły pierogi z kaszanką i musem jabłkowym, ale i inne dania były przepyszne i każde jedyne w swoim rodzaju! Warto!

Dziękujemy, AniaM165

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Trafiliśmy tam zachęceni pozytywnymi opiniami i się nie zawiedliśmy. Pyszne szproty na przystawkę i ryby z pieca polecamy szczególnie. Można tu zjeść także tradycyjny kaszubski deser i napić się dobrej kawy.

Dziękujemy, PawelKul
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie. Wzięliśmy jedno śniadanie białe i raz tost z goudą i boczkiem. Oba dania świeże i zjedzone przez nas ze smakiem. Przemiła obsługa :)

Dziękujemy, 328darekl
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Znalazłem Kafebe i myślałem że trafiłem na jakąś regionalną perełkę. Mało takich knajpek w Gdańsku, fajny wystrój - myślę - wszystko git. Poza tym co najważniejsze czyli jedzeniem. Niestety zupa rybna jest zupą jarzynową z duża ilością papryki i dodatkiem ryby. Pikantna jak szlag, wodnista a do tego czerstwawe, słabej jakości pieczywo.
Ciężko budować opinię o całej knajpie na podstawie jednego dania ale na więcej nie mieliśmy ochoty.

Myślałem jeszcze o zamówieniu "Bursztynowych szprotów podawanych z grzanką". Ale kelnerka na pytanie co czyni, że szproty są bursztynowe usłyszałem, że nic, to najzwyklejsze szproty z puszki. Odebrało mi chęć.

Dziękujemy, MZG_Orzech
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe śniadanie kaszubskie, choć uważam, że przy takiej cenie mogłoby być nieco bogatsze. Miła, pomocna obsługa.

Dziękujemy, kearnnn

Kafëbë — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kafëbë? Podziel się wrażeniami!