“Dobra pizza w malowniczej lokalizacji”
Al Ponte Ristorante — recenzja

Al Ponte Ristorante
Nr 134 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Al Ponte Ristorante to niezwykłe i klimatyczne miejsce stworzone z pasji do dobrej włoskiej kuchni, wina i niespiesznego biesiadowania, z pięknym widokiem na Motławę. Wenecjanin z pochodzenia, Szef kuchni Marco Bernardi, oferuje dania kuchni śródziemnomorskiej z elementami kuchni regionu Veneto, wykorzystując oryginalne rodzime receptury i składniki najwyższej jakości.

Dobra pizza, lekkie ciasto, odpowiedni stopień wypieczenia. Stosunek ceny do jakości zdecydowanie dobry. Serwis szybki i miły.

Dziękujemy, DolinaWezy

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy pizzę quattro formaggi, była bardzo dobra. Jednak czas oczekiwania ( najpierw na podanie karty, później na przyjęcie zamówienia) bardzo nas zniechęcił. Dla kontrastu, grupy obcokrajowcow były obsługiwane od razu. Poczuliśmy się mocno zlekceważeni. Nie polecam ze względu na obsługę. Lokalizacja jest bardzo dobra, ale przez ogródek przechodzą hordy turystów, więc raczej nie jest to miejsce do odpoczynku.

1  Dziękujemy, SylviaC1988
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy to miejsce na śniadanie z uwagi na lokalizację i bliskość naszego apartamentu. Jest to włoska restauracja serwująca śniadania juz od 9.00. Zresztą bardzo dobre, rzadko spotykane. Pieczywo włoskie opiekane w piecu, sałatka pomidorowa, jajka sadzone, marmolady, kawa lub herbata w zestawie. Wszystko świeże i pyszne. Serwują tam oczywiście nie tylko śniadania. Polecam odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, 195edmundd
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Spędziliśmy niezapomniany wieczór, kosztując specjały włoskiej kuchni, między innymi przyrządzoną na żywo, na grillu, przez samego szefa kuchni rybę. To była najlepsza kolacja, jaką pamiętam od baardzo baardzo dawna.

Dziękujemy, dominikak339
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkowo chcąc napić się dobrej kawy i zjeść ciasto. Widzieliśmy kelnera który wynosi ciasta dla gości i to nas kupiło. Zjedliśmy pyszny sernik i tort czekoladowy (porcje duże). Kawa tez pyszna, mogłaby być większa klimatyczne, fajne miejsce. Wrocimy!

Dziękujemy, ElaWdrodze

Al Ponte Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Al Ponte Ristorante? Podziel się wrażeniami!