“Fantastyczne miejsce”
Składak — recenzja

Składak
Nr 363 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Rewelacyjna kawa i ciasta, lokal bardzo pomysłowy, miejsce fajne i klimatyczne. Obsługa super. Ode mnie osobiście wielki plus za fakt, że niedaleko do Składaka z uniwersytetu, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wracając po zajęciach do domu wpaść na kawkę. Cudowne miejsce, z wielką przyjemnością odwiedzam co jakiś czas.

Dziękujemy, Jakub K

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super! Ciekawe i oryginalne wyposażenie wnętrza. Miła obsługa, dobre piwo.
Piękne zdjecia z Islandii!

Dziękujemy, 512przemekw
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Nietuzinkowe miejsce z wysmienitym jedzeniem i niepowtarzalna kawa.
Ponadto zawsze witany jestes z usmiechem przez obsluge. Polecam szczerze!

Dziękujemy, Traveler455263
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce i bardzo bardzo mila obsluga. Tak na prawde przyszedlem przyprowadzić rower do serwisu ale spotkałem kolegę i chwilke pogadalismy przy kawie. Super zupka i bardzo dobre capucino. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 194jacekv
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

... i wolny czwartek we srode, coz wiecej moge powiedziec :) Warsztat rowerowy, kawka, koktajl przed trasa - dla mnie bomba! ;)

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Ploczoko

Składak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Składak? Podziel się wrażeniami!