Zapisz
Szamka tak dobra jak klimacik

Wakacyjny klimat, bez dwóch zdań warte odwiedzenia na szybką (aczkolwiek niekoniecznie) szamke... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2020
marysia_t_krk_
Klimat

Klimatyczne miejsce;coś dla fanów food trucków.Jedzenie niezłe,obsługa mocno bezpośrednia.I... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2020
paulina s

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To jedyne takie miejsce w Gdańsku, absolutnie fantastyczne. Można tu zjeść coś dobrego, wypić fajne piwko i spędzić czas w zupełnie niezwykłej scenerii. W sezonie zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc na wieczornej mapie Gdańska.

Dziękujemy, Edyta S
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, wiele kuchni świata w jednym miejscu. W tle po stocznoiowy KRAJOBRAZ i Gdańskie Żurawie

Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano: 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat stoczni, coś innego niż typowy pub, dobra muzyka, duży wybór jedzenia, piw, miejsc do siedzenia. Minusy to toalety w kontenerze, z wieczną kolejką i brudem.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, malgorzataz855
Zrecenzowano: 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na letnie wieczory! Świetny klimat, dużo dobrej muzyki, foodtrucków i rozmaitego piwa!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, 195d_ejb
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przy samym wejściu leżaki i zero wolnych miejsc. Dopiero w centrum/ wnętrzu miejsca widać charakter. Każdy znajdzie coś dla siebie zarówno do jedzenia jak i picia. Duży wybór w barach i restauracyjkach. Proste i wyszukane jedzonko. Falafel pyszna, chociaż jak dla mnie zbyt pikantna. Miejsca jest dosyć aby usiąść lub stać przy stolikach. Śmiało też można rozgościć się na podłodze jak my zrobiłyśmy. Też było super. Najważniejsze towarzystwo a otoczenie tylko sprzyjało dobrej zabawie. Drobnym minusem była muzyka, takie same dźwięki przez ponad 30 minut jakby DJ zaspał. Z pewnością wrócę tam i innym polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Joanna P