Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel w samym sercu gdańskiej Starówki, zaledwie 150 metrów od Fontanny Neptuna - gdyby nie był podpisany, to trudno byłoby go znaleźć. Parking podziemny - ale trzeba użyć windy (niezwykłe doświadczenie...). Przestronne i czyste korytarze hotelowe i pokoje - klimatyczne. Na recepcji miła obsługa - szczególne podziękowania dla Pana Cezarego. Śniadania jak zwykle w Hampton by Hilton pyszne (gofry, kawa i wiele innych rozmaitych smakołyków) - w przeciwieństwie do Hotelu tej sieci na lotnisku jest wiele miejsc dla gości. Niestety brak miodu w plastrze - choć Panowie na recepcji obiecali "coś" z tym zrobić - jak będziemy następnym razem - sprawdzimy...

Wskazówka dotycząca pokoi: Przed przyjazdem należy upewnić się, czy samochód zmieści się w windzie
Dziękujemy, trip_forU
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu zatrzymałem się na jedną noc. Obiekt jest w sercu starego miasta. Posiada świetną lokalizację. Historycznie w tym miejscu było kino do czego nawiązuje wystrój wnętrza.
Bardzo mi się to podoba, że starano się zachować klimat poprzedniego miejsca.
Co do samego pokoju jak i noclegu nie mam zastrzeżeń.
Dodatkowo są serwowane świetne śniadania.
Wszystko jest tak jak powinno być.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Beder_75
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy hotel z rodziną w połowie sierpnia, zobaczyliśmy Jarmark Dminikański, Sopot i Gdynię, hotel znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń więc serdecznie polecam. Gdy ludzie stali w korkach by dostać się do centrum, my po prostu wychodziliśmy z hotelu :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hampton
Dziękujemy, asiakoscielna
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chyba najlepszy hotel tej sieci w naszym kraju. Lokalizacja w samym centrum, samochodem jedziecie śmiało mimo zakazów, tylko uwaga trzeba zarezerwować miejsce parkingowe wcześniej bo są tylko w garażu i limitowane. Pokoje przestronne, łóżko twarde, bardzo dobra obsługa w recepcji. Śniadanie jak w tej sieci, można mieć lekkie zastrzeżenia co do wydajności klimy. Ja trafiłem na niezłą cenę jak na wakacje. No i lokalizacja, jeśli chcecie być przy Długiej, Neptunie itp to idealna.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, maciejpieniazek72
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel położony w samym centrum, niestety brak możliwości otwierania okien w pokojach oraz standard śniadań sprawił, że na pewno tutaj nie wrócimy. Za tę cenę można śmiao wybrać coś lepszego. Śniadania w kiepskim miejscu w hotelu, bufet mały, tłoczno, jakoś jedzenie nie powala, do tego obsługa nie sprząta ze stołu przez co robi się jeszcze większy chaos na sali. W pokoju pomimo klimatyzacji duszno, nie wiem dlaczego nie można otwierać okien, przez to czuliśmy się trochę klaostrofobicznie.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hampton
Dziękujemy, dorpel758406