Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chyba najlepszy hotel tej sieci w naszym kraju. Lokalizacja w samym centrum, samochodem jedziecie śmiało mimo zakazów, tylko uwaga trzeba zarezerwować miejsce parkingowe wcześniej bo są tylko w garażu i limitowane. Pokoje przestronne, łóżko twarde, bardzo dobra obsługa w recepcji. Śniadanie jak w tej sieci, można mieć lekkie zastrzeżenia co do wydajności klimy. Ja trafiłem na niezłą cenę jak na wakacje. No i lokalizacja, jeśli chcecie być przy Długiej, Neptunie itp to idealna.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, maciejpieniazek72
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel położony w samym centrum, niestety brak możliwości otwierania okien w pokojach oraz standard śniadań sprawił, że na pewno tutaj nie wrócimy. Za tę cenę można śmiao wybrać coś lepszego. Śniadania w kiepskim miejscu w hotelu, bufet mały, tłoczno, jakoś jedzenie nie powala, do tego obsługa nie sprząta ze stołu przez co robi się jeszcze większy chaos na sali. W pokoju pomimo klimatyzacji duszno, nie wiem dlaczego nie można otwierać okien, przez to czuliśmy się trochę klaostrofobicznie.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hampton
Dziękujemy, dorpel758406
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny hotel w sercu miasta.Bardzo dobra lokalizacja. Pokoje czyste,ciche.W pokoju sejf,żelazko,deska,czajnik,suszarka do włosów. Wygodne łóżko. Urozmaicone smaczne śniadania. Obsługa bardzo pomocna. Hotel posiada własny parking podziemny.

Dziękujemy, Mondadorii
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Jak zwykle rewelacyjnie...cisza.. spokój.. pokoje czyste.. wszędzie blisko...obsługa zawsze chętna do pomocy...parking podziemny(nie ma problemu z miejscem). Jedyny minus to sąsiedzi Hotelu(są bardzo negatywnie nastawieni na gości hotelowych)chodzą na zmianę i pilnują czy aby nikt nie zaparkował na ich parkingu(przy okazji poobrażają i po ubliżają) .

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hampton
Dziękujemy, gogo3212019
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Czysto. mam alergię na kurz, tu nie wystąpiła. Wygodne łóżka, podwójne poduchy. Pokoje eleganckie, łazienka dobrze wyposażona. W pokoju suszarka, deska do prasowania, żelazko. Jest też czajnik, kawa, herbata. Świetne śniadania. Doskonałe położenie, blisko do Kościoła Mariackiego, na Długi Targ i inne ważne miejsca

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój 344. Wprawdzie nie było widoku, ale za to zupełna cisza. Świetnie się spało
Dziękujemy, lidia850