“Średnio”
Meat Shack BBQ — recenzja

Meat Shack BBQ
Nr 8 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pragniemy Wam przybliżyć smak i klimat prawdziwego amerykańskiego Barbecue, którego fanatykami zostaliśmy już po pierwszym kęsie, przemierzając bezdroża południowych Stanów USA. W naszej Mięsnej Budzie grillujemy zgodnie z zasadą low & slow. Marynowane wcześniej mięso trafia do wykonanego specjalnie na nasze zamówienie Smokera, opalanego bukowym drewnem, gdzie osiąga pełnię smaku piekąc się w niskiej temperaturze i dymie nawet przez kilkanaście godzin. Do tego własnoręcznie przygotowane dodatki i sosy oraz szklaneczka burbonu i gra gitara.

Pierwsza wizyta - bardzo dobre mięso. Drugi raz w MS BBQ niestety gorzej. Łopatka w porządku, żeberka bardzo słone i przypalone z dziwnym posmakiem. Pikle - bardzo mała porcja, również dziwnie smakowały, nie zjadłam ich do końca. Cena pikli i ziemniaków jest według mnie wygórowana w porównaniu z ich ilością. Szkoda.
Wystrój bardzo mi się podobał. Muzyka też ok.

Dziękujemy, Ola S

Wybrałem mix mięsny i nie zawiodłem się! Wszystko pyszne, mięsko dobrze doprawione. Rozpływa się w ustach. Polecam koneserom mięsa wieprzowego oraz wołowego. :)

1  Dziękujemy, dyczu

Najlepsze mięsa jakie jadłem w życiu. Nic temu nie dorowna w polsce i europie. Polecam wszystkim. Zostaw wszystkich mies plus dwa dodatki i naje sie nawet najwiekszy glodomor.

Dziękujemy, Mateusz W

Świetnę mięcho :) Zestaw dodatków mógłby być jednak bardziej urozmaicony. Jedynym ideałem wśród dodatków jest fasolka. Lokal dobry dla małych grup (max 10). No i trochę gorąco w środku. Ogólnie polecam i zapewne tam powrócę.

Dziękujemy, piotrt556

Rewelacja na kulinarnej mapie Gdańska :)
Warto spróbować, mięso idealnie wypieczone, czuć smak ognia.
Dodatki bardzo smaczne.
Może zdawać się, że się nie najesz, ale to złudne wrażenie.

1  Dziękujemy, Joanna W

Meat Shack BBQ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Meat Shack BBQ? Podziel się wrażeniami!