“Najlepsze BBQ”
Meat Shack BBQ — recenzja

Meat Shack BBQ
Nr 8 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pragniemy Wam przybliżyć smak i klimat prawdziwego amerykańskiego Barbecue, którego fanatykami zostaliśmy już po pierwszym kęsie, przemierzając bezdroża południowych Stanów USA. W naszej Mięsnej Budzie grillujemy zgodnie z zasadą low & slow. Marynowane wcześniej mięso trafia do wykonanego specjalnie na nasze zamówienie Smokera, opalanego bukowym drewnem, gdzie osiąga pełnię smaku piekąc się w niskiej temperaturze i dymie nawet przez kilkanaście godzin. Do tego własnoręcznie przygotowane dodatki i sosy oraz szklaneczka burbonu i gra gitara.
Zrecenzowano 10 września 2019

Najlepsze BBQ w TRÓJMIEŚCIE. Świetna jakość mięsa i bardzo dobre dodatki. Polecam zestaw ALL In.....

1  Dziękujemy, Kurak89

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyskoczylismy na szybki obiad. Po wielu wcześniej uslyszanych dobrych opiniach znajomych stwierdziliśmy, że tego dnia odwiedzimy Meat shacka. Forma miejsca trochę nas zaskoczyła, myśleliśmy, że będzie 'trochę bardziej restauracyjnie'. :) Jednak jeśli chodzi o smak jedzenia to było poprawne. Mogłoby być cieplejsze. Obsługa przemiła, pomocna, odpowiada na wszystkie pytania i doradza. Wrócimy :)

1  Dziękujemy, martynkab2017
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Najlepsze mięcho w mieście, restauracja prowadzona przez właścicieli którzy oddają całe serce❤️Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty

1  Dziękujemy, KarmenK76
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, które odwiedziliśmy po raz pierwszy będąc w Gdańsku. Dzisiaj byliśmy zaraz po otwarciu i trochę obawiałem się, że jesteśmy za wcześnie ale jednak moje obawy były niepotrzebne. Zamówiony zestaw All In czyli 4x100g każdego z mięs. Na zdjęciach można zobaczyć jak wyglądał zestaw. Myślałem, że dla dwóch osób to za mało ale tak naprawdę byliśmy mega syci po tej porcji. Miejsce typowo dla „mięsożerców”, którzy lubią dobre jedzenie i cieszą się chwilą podczas rytuału spożywania :-). Polecamy! Ps: warto dodać, że do lokalu można przyjść z pieskiem!!! Naprawdę mega szacunek :)) ps2: kufle z Krosna! Najlepsze szkło na świecie :)

1  Dziękujemy, tomekzajdel
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie spodziewalam się tak pysznego jedzenia!!! Obsługa bardzo miła. Lemoniada ogórkowa i cytrusowa wyśmienita! Tym,którzy sie zastanawiają polecam tym bardziej,że za mięsiwem nie przepadam ;-) Naprawdę warto odwiedzić to miejsce!

1  Dziękujemy, 439magdalenap

Meat Shack BBQ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Meat Shack BBQ? Podziel się wrażeniami!