Gdańsk

“Makaroniki najlepsze na świcie!”
Monsieur Armand — recenzja

Monsieur Armand
Nr 278 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Byłyśmy z koleżanką i nie mogłyśmy się zdecydować na smaki, z pomocą przyszedł Pan kelner, który dał nam spróbować kilku smaków, żeby pomóc dokonać nam wyboru. Polecam serdecznie zarówno owocowe jak i typowo słodkie makaroniki niesamowite!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, JestemKarolina

Przypadkowo przechodząc przez ulicę natknęłam się na tą cukiernie. Wystrój bardzo skromny, ale przyciągający uwagę. Nigdy wcześniej nie jadłam tak dobrych makaroników! Na zdjęciu makaronik słony karmel i masło orzechowe.

Dziękujemy, ixzca
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcony opiniami i ciekawością wszedłem do środka. Extra miejsce , makaroniki wybitne, nigdy nie jadłem podobnych. Wysoka jakość , feria smaków , bardzo miła obsługa , dobra kawa. Polecam ❤️

Dziękujemy, 97marcinf
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wstąpiłam do cukierni przez przypadek, zwiedzając Gdańsk. Zachwycilam się , i sama nie wiem czym bardziej - urokliwym akcentem Cukiernika czy kolorowymi, delikatnymi ciasteczkami. W duecie przepyszne - kupiłam słony karmel, masło orzechowe i różany. I były warte swojej ceny. Zainspirowana poczytałam jaki powinien być wzorcowy makaronik - i te idealnie pasowały do opisu. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, annaoC1149RQ
Zrecenzowano 5 czerwca 2018

Od samego wejścia udzielił się nam francuski klimat, kiedy właściciel piekący właśnie makaroniki powitał nas słowami "bonjour, zapraszam". Wystrój elegancki, ale nie do przesady. A same makaroniki - niebo! aż nie mam słów, żeby je opisać :) fakt, że mają swoją cenę, ale naprawdę są jej warte i nadal tańsze niż we francuskich cukierniach. Świetne pudełka makaroników na prezent, a na miejscu dobra kawa i limonkowo-bazyliowy mak-ekler ze świeżymi malinami, odlot! :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Emilia B

Monsieur Armand — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Monsieur Armand? Podziel się wrażeniami!