“Gruzja w Gdańsku”
Moja Gruzja — recenzja

Moja Gruzja
Zamów online
Nr 194 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Po powrocie z Gruzji brakowało mi jej kuchni, na szczęście jest w Gdańsku miejsce gdzie można przypomnieć sobie gruzińskie smaki :) chaczapuri imeruli przepyszne :) tak samo chinkali z sulguni, farsz w wersji mięsnej trochę za słabo doprawiony, ale i tak bardzo dobry, polecam

Dziękujemy, pzmudatrzebiatowski

Niewygodnie, dość ciasno w środku. Jednorazowe talerze i sztućce to nieporozumienie. Ciasto w Chinkali za grube, farsz słabo doprawiony. Wszystko ciężkie, tłuste i lekko mdłe nie każdemu to posmakuje. Brak normalnej wody tylko ta specyficzna słona mineralna a lemoniada to ulepek cukrowy. Jednorazowa wizyta zdecydowanie ostatnia.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, prestidegustator
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Z braku miejsc kupiłam jedzenie na wynos.Bardzo dobra kuchnia, doskonałe wino. Czekanie zostało wynagrodzone pysznym posiłkiem zjedzonym w domu, a bonus w postaci pysznego gruzińskiego chlebka za nieco przedłużony czas przygotowań - baaaaaardzo miłe i zaskakujące zarazem :)

Dziękujemy, smakoszwege
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Przepyszna kuchnia, niestety jesteśmy łakomczuchami (ale tylko na dobre jedzenie) i się przejedliśmy. Chaczapuri pyyyyycha chimkali zarówno z serem jak i z mięsem rewelacja, cieniutkie ciasto pyszne odpowiednio doprawione farsze. Bardzo polecam. Dla mnie nie łatwo tam było trafić ale warto było szukać.

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Petarda to mało powiedziane. Genialna kuchnia gruzińska, idealne chinkali z rosołem w środku, delikatne mięsko. Bardzo dobre jedzenie i super klimat. Dowóz także na 5 z plusem. Dania przyjeżdżają ciepłe i świeżutkie. Na pewno miejsce zachęca do odwiedzenia Gruzji.

Dziękujemy, aggabagga87

Moja Gruzja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Moja Gruzja? Podziel się wrażeniami!