Gdańsk
Najlepsze miejsce w gdańsku!

Zrecenzowano: 5 lipca 2019
aaanieszka
Gdańsk, Polska
dobra impreza !

Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019
rzepeckipawel12
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Jestem stałą bywalczynią, cudowne miejsce, cudowni barmani i kelnerki, zawsze doradzą przy wyborze drinka, piwa craftowego czy gry. Przesympatyczni i pomocni. Klimatycznie, tanio i pysznie! Polecam każdemu!

1  Dziękujemy, aaanieszka
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019

Trafiliśmy przypadkowo po drodze, mieliśmy wejść na drinka ,zostaliśmy na kilka godzin! po pierwsze atmosfera, po drugie nieziemskie drinki i spoko barmani a po trzecie rozrywka w postaci gier, które są ciekawą opcją do wspólnej zabawy!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
3  Dziękujemy, rzepeckipawel12
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na piwku z mym lubym wczoraj wieczorem. Plus za kraftowe piwko, duży wybór gier. Idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, agafiia
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Super lokal na posiadowke ze znajomymi. Polecam poprobowac ich shoty...tylko z rozwaga bardzo mila i konkretna obsluga.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Kamil J
Zrecenzowano: 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na duży plus konsole do gry. Można trochę "popykac" przy piwie dolna część lokalu bardzo przestronna. Polecam dla dużej grupy znajomych.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, mak0007