“Smaczna miejscówka na uboczu”
Nie/Miesny — recenzja

Nie/Miesny
Nr 17 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Bistro serwujące dania kuchni bliskowschodniej. W dwudzielnym menu (wege/mięso) znajduje się szakszuka, hummus oraz streetfood. Kawa od małych producentów, wysoko wyselekcjonowane wino oraz craftowe piwa. Ciasta własnego wyrobu oraz domowe lemoniady na bazie naparów.
Zrecenzowano 9 września 2019

Warto czasem oddalić się od centrum, żeby znaleźć ciekawą knajpkę. Ceny niskie , chyba odpowiednie do porcji.. Sądzę, że jednak niemięsnym bardziej przypadnie do gustu. Smacznie, bez większego wow. Z wege znajomymi zjesz zestaw hummusów ze słupkami warzywnymi, wtedy poczują fenomen tego miejsca

Dziękujemy, malomiasteczkowi

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna obsługa, dopasowuje menu do preferencji klientów, szybko i bezproblemowo. Podobało nam się i wrócimy tu z pewnością. Przyjemne miejsce z dala od utartych szlaków.

Dziękujemy, Eva M
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce, daleko od wydeptanych ścieżek turystycznych. W życiu nie trafilibyśmy tam przypadkiem. Wyszukaliśmy w internecie nowość i pojechaliśmy specjalnie na późne śniadanie. Niemięsny okazał się petardą. Z zewnątrz nie zachęca ale w środku bardzo fajny wystrój, dużo żywych roślin. Przemiła obsługa. Luźna atmosfera bez napinki. A jedzenie... rewelacyjne. Prawdopodobnie najlepszy hummus na wybrzeżu! Nigdy mi szczególnie nie smakował ale tu pycha! Kto nie był niech spróbuje. Mnóstwo opcji wegetariańskich i weganskich. Świeże, domowe pachnące i smaczne. Bardzo chętnie kiedyś wrócę chociaż mam mocno nie po drodze. Szczerze polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, prestidegustator
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Atmosfera tego miejsca jest wyjątkowa - pewnie ze względu na lokalizację. Dolne Miasto zaczyna dzięki takim właśnie miejscom ożywać :) Jedzenie bardzo dobre, ciekawe połączenie umożliwiające korzystanie z lokalu zarówno mięsożercom oraz osobom po bardziej zielonej stronie. Obsługa sympatyczna i pomocna. Korzystałam z opcji bezmięsnej - pyszne, jednak rozmiar porcji nie usatysfakcjonował ani mnie, ani mego współbiesiadnika. Biorąc pod uwagę to, że restauracja wyrosła z foodtrucka Muka bar, w którym serwowane wegańskie dania są przepyszne a porcje zdecydowanie sycące, Nie/Mięsny trochę rozczarowuje. Tym niemniej miejsce godne polecenia i z pewnością jeszcze się tam pojawię.

Dziękujemy, Kamila_Gry
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Kelnerka była troszkę nieobecna ale może to przypadek. Piwa są bardzo drogie z kilku regionów - każdy coś tam dla siebie wybierze, jedzenie za to - niesamowite smaki - odkrycie bliskowschodniej kuchni w 2 takich samych wersjach : mięsnej i bezmięsnej. Są zestawy dla kilku osób - każdy może spróbować po kawałeczku i delektować się kuchnią głównie izraelską ale oczywiście nie tylko. W lokalu kilka stolików ale większość woli leżaki, lub krzesełka na zewnątrz. Byliśmy tu kilka razy i zawsze było smacznie.

2  Dziękujemy, Nitrella

Nie/Miesny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Nie/Miesny? Podziel się wrażeniami!