“Polecam serdecznie!”

Manna 68 - restauracja wegetariańska
Zamów online
Nr 11 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Tutaj powinniśmy napisać o naszej pasji, entuzjazmie do dzielenia się pysznościami, o tym że zdrowe jedzenie może być smaczne, a dieta bezmięsna daje nieskończone możliwości. Ach i o tym, jak bardzo cieszymy się na widok Gości w restauracji. Ale po co używać słów? W końcu słowami się nie karmi ;). Poznajmy się w Mannie, a być może wkrótce sam/a napiszesz coś o nas. Czekamy na Ciebie od wtorku do soboty, w godzinach 12:00-22:00 i w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Manna 68 to miejsce wyjątkowe od początku do końca! Piękny i nastrojowy wystrój wnętrz, miła i troskliwa obsługa, pyszne jedzenie, które zachwyca nie tylko wege pasjonatów, ale także wege sceptyków. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od przystawek, po drugie dania, skończywszy na napojach i ekologicznych winach. Z tej restauracji jeszcze nigdy nie wyszłam zawiedziona. Polecam i trzymam kciuki za rozwój Manny 68

Dziękujemy, Kostiva

Palce lizać! Krótka, zwięzła karta, w której każde danie jest absolutnie wyjątkowe i warte spróbowania. Przemiła obsługa (warto zapytać o herbatki do powąchania!) i niepowtarzalny wystrój. Szał i petarda

Dziękujemy, vkostrzewa
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale skomponowane menu, danie świetnie przygotowane, z maestria nieoczywistych smaków. Zupa z mango znakomita - pikantna, z mlekiem kokosowym, lekko słodkawa, z nuta trawy cytrynowej. Makaron tajski równie smaczny. Spektakularnie przedstawia się też fish&chips, burrito zaś baaardzo meksykańskie. Może tylko wegański sernik nieco rozczarował.

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla osób kochających kuchnię wegetariańską. Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie i przytulny wystrój. Polecam! :)

Dziękujemy, olaaxx
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko tak jak trzeba. Jedzenia pycha, obsługa miła, ale nie nachalna, restauracja czysta zadbana. Czego chcieć więcej.

Dziękujemy, qliczek1990

Manna 68 - restauracja wegetariańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manna 68 - restauracja wegetariańska? Podziel się wrażeniami!