“Miło spędzony czas :)”

Manna 68 - restauracja wegetariańska
Zamów online
Nr 11 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Tutaj powinniśmy napisać o naszej pasji, entuzjazmie do dzielenia się pysznościami, o tym że zdrowe jedzenie może być smaczne, a dieta bezmięsna daje nieskończone możliwości. Ach i o tym, jak bardzo cieszymy się na widok Gości w restauracji. Ale po co używać słów? W końcu słowami się nie karmi ;). Poznajmy się w Mannie, a być może wkrótce sam/a napiszesz coś o nas. Czekamy na Ciebie od wtorku do soboty, w godzinach 12:00-22:00 i w niedzielę od 12:00 do 20:00.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla osób kochających kuchnię wegetariańską. Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie i przytulny wystrój. Polecam! :)

Dziękujemy, olaaxx

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko tak jak trzeba. Jedzenia pycha, obsługa miła, ale nie nachalna, restauracja czysta zadbana. Czego chcieć więcej.

Dziękujemy, qliczek1990
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko dobre, obsługa szybka sprawna. Skosztowałam burgera i burrito, zdecydowanie mogę polecić ten lokal :D

Dziękujemy, 54karolinach
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Super, makaron z warzywami z woka genialny, zupa z mango też rewelacja, a do tego w końcu (drugi dzień w Gdańsku) uśmiechnięta, miła Pani Kelnerka :)

Dziękujemy, makani189
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Jako wielbiciel dań mięsnych odwiedziłem z ciekawością wegetariańską i wegańską restaurację w centrum Gdańska.
Ogólne wrażenie - bardzo pozytywne. Przytulne, stonowane kolory. Łagodna muzyka i miła obsługa.
W ciekawej formie przedstawione menu. Poza nazwą - krótki osobisty opis właścicieli lokalu, zainspirowanych kuchnią całego świata.
Godne polecenia:
- sałatka z makaronu SOBA (japońska alternatywa białego makaronu),
- kaczka w sosie słodko-kwaśnym z ryżem BASMATI (szlachetny ryż, popularny w Pakistanie i Indiach). Mięso kaczki świetnie symuluje SEITAN - osobliwe "mięso" buddyjskich mnichów, produkowane z glutenu mąki. Co ciekawe prawie nie zawiera tłuszczu (do 2%) i węglowodanów (do 2%). Posiada za to bardzo dużo protein (25%), dlatego SEITAN zalecany jest dla sportowców, dzieci i osób starszych. Gluten z SEITAN jest bezsmakowy. Mnisi dodawali do niego dla poprawienia smaku: sos sojowy algi kombu oraz czosnek.

Dziękujemy, Franciszek W

Manna 68 - restauracja wegetariańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manna 68 - restauracja wegetariańska? Podziel się wrażeniami!