“Znakomite!”
Machina Eats & Beats — recenzja

Machina Eats & Beats
Nr 23 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Nasz adres Chlebnicka 13/16 to adres który zobowiązuje - sztuki i glutenu u nas nie zabraknie. Nie zabraknie też muzyki i emocji - miejsce na lunch , wczesną kolację, Aperitivo od południa do późnych godziny nocnych! #nofunwithoutgluten Nasz restobar to projekt całej rodziny i kilku przyjaciół. Za większą część kuchni i pasta fresca odpowiada Ewa, znana bardziej jako Malika z gdyńskiej restauracji Malika. Radek, nasz inżynier smaku wita Gości i wybiera muzyczne beat'y. Najstarsza córka, Julia, kiedy opuszcza mury Politechniki Gdańskiej przychodzi do nas by piec chleby na zakwasie. Natalia ma baczenie na front restauracji i odpowiada za lubiane przez Was desery. Weronika to nasz tester jakości, wychowuje też machinowe czworonogi - Sticha i Miksera. Bardzo chcemy Was poznać, do zobaczenia na ulicy Chlebnickiej! Machina rusza codziennie o 12.00!
Zrecenzowano 8 września 2019

Znakomite jedzenie, obsługa na wysokim poziomie, doskonałe drinki. Połączenie smaków daje maksimum przyjemności z jedzenia. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Anna B

Zrecenzowano 4 września 2019

Miła obsługa, ładny wystrój, ciekawe miejsce na wieczór. Jest przewijak dla dziecka i sporo miejsca w środku, myślę że nawet jak jest pełno ludzi to nie będzie bardzo głośno. Dobre jedzenie i ciekawy sposób zamawiania, można zamówić to na co ma się ochotę.

Dziękujemy, katarzynasowinska86
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie- makarony , lasagne. Makarony własnej produkcji. Na pewno przyjdziemy tutaj ponownie
Bardzo miła obsługa

Dziękujemy, Jak_kub2
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jeden z lepszych makaronów jakie jadłam, wyborne drinki i znakomita obsługa! Pozdrowienia dla cudownej Pani Marysi, która udowadnia swoim nastawieniem, uśmiechem i profesjonalizmem, że można! Jeśli macie możliwość odwiedzić to nie zastanawiajcie się dłużej :)

Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mocno polecamy! Ciekawa forma tworzenia własnych makaronów, a lemoniady to mistrzostwo świata! 11/10

Dziękujemy, moblonk

Machina Eats & Beats — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Machina Eats & Beats? Podziel się wrażeniami!