Gdańsk

“Super jedzenie, wyśmienite drinki bardzo dobra obsługa”
Machina Eats & Beats — recenzja

Machina Eats & Beats
Nr 23 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Nasz adres Chlebnicka 13/16 to adres który zobowiązuje - sztuki i glutenu u nas nie zabraknie. Nie zabraknie też muzyki i emocji - miejsce na lunch , wczesną kolację, Aperitivo od południa do późnych godziny nocnych! #nofunwithoutgluten Nasz restobar to projekt całej rodziny i kilku przyjaciół. Za większą część kuchni i pasta fresca odpowiada Ewa, znana bardziej jako Malika z gdyńskiej restauracji Malika. Radek, nasz inżynier smaku wita Gości i wybiera muzyczne beat'y. Najstarsza córka, Julia, kiedy opuszcza mury Politechniki Gdańskiej przychodzi do nas by piec chleby na zakwasie. Natalia ma baczenie na front restauracji i odpowiada za lubiane przez Was desery. Weronika to nasz tester jakości, wychowuje też machinowe czworonogi - Sticha i Miksera. Bardzo chcemy Was poznać, do zobaczenia na ulicy Chlebnickiej! Machina rusza codziennie o 12.00!
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jeden z lepszych makaronów jakie jadłam, wyborne drinki i znakomita obsługa! Pozdrowienia dla cudownej Pani Marysi, która udowadnia swoim nastawieniem, uśmiechem i profesjonalizmem, że można! Jeśli macie możliwość odwiedzić to nie zastanawiajcie się dłużej :)

Dziękujemy, Izabela W

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mocno polecamy! Ciekawa forma tworzenia własnych makaronów, a lemoniady to mistrzostwo świata! 11/10

Dziękujemy, moblonk
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner, który nas obsługiwal był bardzo uprzejmy, danie zostało podane tak jak sobie zażyczyłam. Świetny wybór makaronów i dodatków, każdy znajdzie coś dla siebie :) Porcja duża, dodatkowo polecam domówić pyszny deser semifredo, na który się zdecydowałam mimo najedzenia daniem głównym i to było idealne zwieńczenie kolacji. Drinki ładnie podane. Ceny nie wygórowane.

Dziękujemy, Klaudia H
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Makaron pod różną postacią. Czuć że dania są świeżo przygotowane, z wszystkich czterech zamówionych każde było rewelacyjne! Polecam i na pewno wrócimy. :)
Rezerwacja z Finebite.

Dziękujemy, Karolinag0403
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, fajne jest to, że samemu można dobrać składniki, obsługa bardzo miła i na poziomie, lokalizacja spokojna, z pewnością tam wrócę

Dziękujemy, Barbara S

Machina Eats & Beats — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Machina Eats & Beats? Podziel się wrażeniami!