“Jest okay.”
Mon Balzac — recenzja

Mon Balzac
Nr 99 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Scena barowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Zachęcamy Państwa do skosztowania dań z naszego menu, dla którego inspiracją pozostaje kuchnia europejska. Proponujemy śniadania, lunche, spotkania przy obfitym antipasti oraz bogaty wachlarz kaw i herbat. Popołudnia i wieczory to czas spotkań towarzyskich, kolacji i odprężenia – gdzie uzupełnieniem menu stanie się repertuar karty win i alkoholi. Potrawy z menu Mon Balzac przygotowywane są na bieżąco ze świeżych produktów, zamawiane u stałych Dostawców, również w oparciu o produkty sezonowe. Szefem Kuchni od lat, niezmiennie pozostaje Łukasz Ciesiński. Każdego dnia konsumpcję i atmosferę restauracji umili delikatna muzyka w tle, natomiast od czwartku do soboty wzbogacamy ją o muzykę graną na żywo na pianinie, gitarze lub skrzypcach oraz śpiew. Od wielu lat aranżujemy dla naszych Sympatyków wieczory z muzyką bluesową, rockową oraz klasyczną. Mamy nadzięję, że Mon Balzac zaskoczy i Państwa – nie tylko smakami kuchni, ale również swym klimatycznym wnętrzem.
Zrecenzowano 17 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Dobra kawka, super tatar. Miła obsługa. Klimatyczne miejsce na spędzenie wieczoru. Naprawdę polecam!

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, ap_r0y

Zrecenzowano 31 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

To nasz kolejny powrót do tej restauracji. I kolejny raz wszystko bardzo dobre. Miła obsługa. Super lokalizacja.

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, audiosluchacz
Zrecenzowano 12 października 2019

Świetne miejsce na przerwę w zwiedzaniu miasta. Można napić się kawy i zjeść dobry posiłek, Bardzo smaczna zupa pomidorowa i Strozapretti z grillowaną piersią indyka. Polecam

Dziękujemy, dailetrip
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Podczas pobytu w Gdańsku, warto wpaść do Mon Balzac na śniadania, które są wyjątkowo bogate, bo można skorzystać z bufetu śniadaniowego lub zwykłych dań/ zestawów z menu. Jedzenie smaczne i stosunkowo duży wybór, a miejsce klimatyczne. Ceny takie jak wszędzie w centrum miasta.
Miejsce godne odwiedzenia!

Dziękujemy, hungryalexa
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przemierzając romantyczne uliczki starego Gdańska miałem nieprzyjemność odwiedzić to miejsce. Z racji tego, że godzina była dość wczesna, a głód jeszcze niezbyt dawał się we znaki, postanowiłem zamówić tylko kawę - grande cappuccino.

Bardzo miły kelner przyjął zamówienie i wszystko zdawało się przebiegać zupełnie powszednio i szablonowo. Wątpliwości zaczęły pojawiać się jednak po pierwszych 20 minutach oczekiwania. Rozważania na temat procesu zaparzania kawy i jego długości, które podjąłem wraz ze swoją partnerką, pozwoliły mi dojść do wniosku, że coś z tą restauracją może być nie tak, jak powinno. Po zapewnieniu kelnera, że nasza kawa pojawi się na stole, czekałem kolejne 20 minut, po czym opuściłem lokal nie otrzymawszy zamówionej kawy.

Obawiam się, że restauracja Mon Balzac jest jednym z tych miejsc, które ze względu na swoją wyśmienitą lokalizacje stały się maszynką do robienia pieniędzy kosztem nieświadomych turystów. Miłym kelnerom brakuje osoby, która by to wszystko zorganizowała i pozwoliła uniknąć wpadek takich jak powyższa. Nie oceniam jedzenia, ponieważ nie miałem okazji go spróbować, oceniam doświadczenie, które okazało się nieporozumieniem.

5  Dziękujemy, andrzejcz

Mon Balzac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mon Balzac? Podziel się wrażeniami!