“Palce lizać 😋”
FALLA Gdynia — recenzja

FALLA Gdynia
Nr 249 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duże, pięknie wyglądające porcje w przystępnych cenach. Miło, niezobowiązująco, przytulnie. Dla mnie bomba!

Dziękujemy, vkostrzewa

Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, chociaż jakoś nie do końca trafiło w moje kubki smakowe. Na pewno wpadnę jeszcze raz przetestować coś innego. Surówka do dania 10/10 od dzisiaj wegański majonez . Co było na duży plus to metalowa słomka do napoju. Mała rzecz a od razu zwróciłam na to uwagę i nie musiałam wyciągać swojej. Wszystko świeże, ładnie podane, obsługa młoda i bardzo energiczna. Serdecznie polecam wszystkim spróbować kuchni roślinnej!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, bexboop
Zrecenzowano 25 marca 2019

Pyszne jedzenie w dobrej cenie!
Zaskoczyło mnie 100% obłożenie, czułam, że to znak, że musi być dobre jedzenie - nie zawiodłam się.
Zamówiłam miskę z warzywami, hummusem i falafelem - PYCHA! Cena 26zł idealnie pasuje do objętości i smaku.
Bardzo życzliwa i pomocna obsługa. Szybka realizacja zamówienia.
Na 100% wrócę, a już teraz polecam wszystkim znajomym :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Zuza K
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

trafiłem do Falli za namową znajomej, omijałem takie miejsca z daleka z uwagi na brak mięsa ale jestem bardzo zaskoczony, a najlepsze są wrapy!!! Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mat3o_gdansk
Zrecenzowano 6 marca 2019

Poprobowaliśmy pare rzeczy, deski jak i vegapów. Bardzo dobrze doprawione, świetny smak jak i jakość. Wracamy ta, bardzo chętnie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Robert M

FALLA Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w FALLA Gdynia? Podziel się wrażeniami!