“Palce lizać 😋”
FALLA Gdynia — recenzja

FALLA Gdynia
Nr 194 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duże, pięknie wyglądające porcje w przystępnych cenach. Miło, niezobowiązująco, przytulnie. Dla mnie bomba!

Dziękujemy, vkostrzewa

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Posiłki były bardzo smaczne, obsługa dośc miła,ale na koniec spotkała nas bardzo niemiła niespodzianka. Okazało się ,że dostaliśmy mandat za parkowanie mimo ,że staliśmy tuż przed restauracją. Nigdzie przy restauracji nie było ostrzeżenia ,ze parking jest płatny, co może zmylać klientów i narażać ich na wysoki mandat w wysokości 95 zł.

Dziękujemy, JanWisniewskiTravel
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, chociaż jakoś nie do końca trafiło w moje kubki smakowe. Na pewno wpadnę jeszcze raz przetestować coś innego. Surówka do dania 10/10 od dzisiaj wegański majonez . Co było na duży plus to metalowa słomka do napoju. Mała rzecz a od razu zwróciłam na to uwagę i nie musiałam wyciągać swojej. Wszystko świeże, ładnie podane, obsługa młoda i bardzo energiczna. Serdecznie polecam wszystkim spróbować kuchni roślinnej!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, bexboop
Zrecenzowano 25 marca 2019

Pyszne jedzenie w dobrej cenie!
Zaskoczyło mnie 100% obłożenie, czułam, że to znak, że musi być dobre jedzenie - nie zawiodłam się.
Zamówiłam miskę z warzywami, hummusem i falafelem - PYCHA! Cena 26zł idealnie pasuje do objętości i smaku.
Bardzo życzliwa i pomocna obsługa. Szybka realizacja zamówienia.
Na 100% wrócę, a już teraz polecam wszystkim znajomym :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 19-Fiorella-19
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

trafiłem do Falli za namową znajomej, omijałem takie miejsca z daleka z uwagi na brak mięsa ale jestem bardzo zaskoczony, a najlepsze są wrapy!!! Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mat3o_gdansk

FALLA Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w FALLA Gdynia? Podziel się wrażeniami!