Legendarny kameralny cocktail bar na starówce

Będąc na starówce w Gdańsku grzechem jest nie wstąpić do Flisaka na koktajl bądź dwa. Szczególnie w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2019
arek-bia
Warszawa, Polska
A M A Z I N G 💯%

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019
500kubal

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe piwo i drinki. Uważam, że publikacja w recenzji zdjęć drinków to zbrodnia. Przy współpracy z ASP, barmanom z Flisak ‚76 udało się stworzyć konceptualne, wysokiej jakości autorskie receptury. Menu jest owite lekką tajemnicą i moim zdaniem najlepiej smakuje z zaskoczenia. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem i nie próbowałem. Nudy na pewno nie znajdziecie!

Dziękujemy, 500kubal
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, klimatyczne - dobre na randkę ale tez i na spotkanie z przyjaciółmi. Nastrojowe światło, niesamowite tapety nawiązujące do barwnej secesji i bohemy. Można siąść przy stoliku - obsługa podejdzie, jak i przy barze. My zawsze siadamy przy barze licząc na ciekawa rozmowę z barmanem. I tym razem się nie zawiedliśmy. Obsługa bardzo miła, rozmowna, pomocna. Drinki dobre: oprócz ciekawych zestawień składników, podane w niebanalny sposób. Cieszy dbałość o szczegóły jak dóbr szkła i pozostałych dodatków. Każdy cocktail stanowi małe dzieło sztuki. Polecam!

Dziękujemy, 328darekl
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Jest co wypić i to w pięknych aranżacjach! Wspaniale skomponowane menu oraz profesjonalną obsługa zapewniają idealny dobór drinka pod gusta klientów;)

Dziękujemy, MagdaGF
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Niesamowite doświadczenie.
Już na wstępie ujęło nas przepięknie wydrukowane i starannie skomponowane menu - mistrzostwo!
A same koktaile - zachwycające i przeciekawe kompozycje.
Do tego profesjonalna i przyjacielska obsługa
Miejsce na 6!

Dziękujemy, 467joannar
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bez przedłużania - ludzie z fantazja, drinki ze smakiem, serwowanie z zaskoczeniem, swietna atmosfera, słowem czapki z głów!

Dziękujemy, Lew2307