Gdańsk
Polecam bardzo :)

Bardzo miła obsługa :) fajne miejsce przyjemna mini podróż a łódki pierwsza klasa na pewno tu... Przeczytaj więcej

patryk12
Gdańsk, Polska
Super bylo!

PaulinaG2695

Bardzo miła obsługa :) fajne miejsce przyjemna mini podróż a łódki pierwsza klasa na pewno tu wrócę:)

Dziękujemy, patryk12

Jestem bardzo zadowolona, polecam jak najbardziej !:) napewno jeszcze tu wrócę! Super przygoda:)!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, PaulinaG2695
Zrecenzowano: 15 września 2019

Fantastyczna wyciaczka po Motławie! Świetna obsługa
Czyste łódki, sprawne w 100%
Polecam gorąco!

Dziękujemy, Baczewska
Zrecenzowano: 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga ,pomocna ,bardzo kumata !gdansk ladne miasto ,ciekawie bylo zobaczyc z perspektywy wody.polecam!!!!

Dziękujemy, Macieas
Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super rozrywka ,polecam kazdemu. Niezapomniane widoki. Ekstra przygoda!! :) polecam kazdemu :)) !!!!

Dziękujemy, jan K