Super

Super atrakcija ,bardzo polecam .Miała obsługa,bardzo ładnie miasto!!!najlepsze miejsce do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
587w_adys_awr
Polecam

Bardzo miła obsługa. Super klimat i mile spędzony czas. Gdańsk z perspektywy wody, wygląda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
20oliwiab

Zrecenzowano: 24 września 2019

Jestem bardzo zadowolona, polecam jak najbardziej !:) napewno jeszcze tu wrócę! Super przygoda:)!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, PaulinaG2695
Zrecenzowano: 15 września 2019

Fantastyczna wyciaczka po Motławie! Świetna obsługa
Czyste łódki, sprawne w 100%
Polecam gorąco!

Dziękujemy, Baczewska
Zrecenzowano: 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga ,pomocna ,bardzo kumata !gdansk ladne miasto ,ciekawie bylo zobaczyc z perspektywy wody.polecam!!!!

Dziękujemy, Macieas
Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super rozrywka ,polecam kazdemu. Niezapomniane widoki. Ekstra przygoda!! :) polecam kazdemu :)) !!!!

Dziękujemy, jan K
Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ekstra wyprawa ze znajomymi pelna wrazen. Polecam każdemu, super widoki i nie zapomniane wrażenia!!!

Dziękujemy, Monika M