Bylo fajnie

Fajna obsługa, miłe wrazenia i super obsługa.fajna przygoda ,bardzo mila przyjazdka ,dzienkujemy... Przeczytaj więcej

Slashmexi p
Super bylo!

PaulinaG2695

Jestem bardzo zadowolona, polecam jak najbardziej !:) napewno jeszcze tu wrócę! Super przygoda:)!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, PaulinaG2695

Fantastyczna wyciaczka po Motławie! Świetna obsługa
Czyste łódki, sprawne w 100%
Polecam gorąco!

Dziękujemy, Baczewska

Mila obsluga ,pomocna ,bardzo kumata !gdansk ladne miasto ,ciekawie bylo zobaczyc z perspektywy wody.polecam!!!!

Dziękujemy, Macieas

Super rozrywka ,polecam kazdemu. Niezapomniane widoki. Ekstra przygoda!! :) polecam kazdemu :)) !!!!

Dziękujemy, jan K

Ekstra wyprawa ze znajomymi pelna wrazen. Polecam każdemu, super widoki i nie zapomniane wrażenia!!!

Dziękujemy, Monika M