Bylo fajnie

Fajna obsługa, miłe wrazenia i super obsługa.fajna przygoda ,bardzo mila przyjazdka ,dzienkujemy... Przeczytaj więcej

Slashmexi p
Polecam bardzo :)

Bardzo miła obsługa :) fajne miejsce przyjemna mini podróż a łódki pierwsza klasa na pewno tu... Przeczytaj więcej

patryk12
Gdańsk, Polska

Mila obsluga ,pomocna ,bardzo kumata !gdansk ladne miasto ,ciekawie bylo zobaczyc z perspektywy wody.polecam!!!!

Dziękujemy, Macieas

Super rozrywka ,polecam kazdemu. Niezapomniane widoki. Ekstra przygoda!! :) polecam kazdemu :)) !!!!

Dziękujemy, jan K

Ekstra wyprawa ze znajomymi pelna wrazen. Polecam każdemu, super widoki i nie zapomniane wrażenia!!!

Dziękujemy, Monika M

Super wyprawa, szczerze polecam im częściej tym lepiej polecamy, świetna obsługa, pogada dopisała zapraszamy

Dziękujemy, annamariak278
Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna wycieczka.niesomiwicoe było ,fajnie się pływało polecam !!!na pewno jeszcze skorzystam!!

Dziękujemy, pawel s