Bylo fajnie

Fajna obsługa, miłe wrazenia i super obsługa.fajna przygoda ,bardzo mila przyjazdka ,dzienkujemy... Przeczytaj więcej

Slashmexi p
Polecam bardzo :)

Bardzo miła obsługa :) fajne miejsce przyjemna mini podróż a łódki pierwsza klasa na pewno tu... Przeczytaj więcej

patryk12
Gdańsk, Polska

Bardzo fajna wycieczka.niesomiwicoe było ,fajnie się pływało polecam !!!na pewno jeszcze skorzystam!!

Dziękujemy, pawel s

Dziękujemy za super zabawę. Polecamy wszystkim będącym w Gdańsku. Łódki są fajną formą spędzania wolnego czasu

Dziękujemy, JarekDobies

Bardzo polecam odwiedzić to miejsce, gdy jest się w Gdańsku i przepłynąć Motławą. Bardzo miła obsługa i konkretne podejście do regulaminu. Przemile spędzony czas. Chętnie tam wrócę

Dziękujemy, joannazuza

Super obsługa, szybkie i konkretne zapoznanie z regulaminem. Przejażdzka pełna wrażeń i nowych doświadczeń. Bardzo polecam i na pewno wrócę do tego miejsca.

Dziękujemy, Julia K

Bardzo polecam pana z wypożyczalni, był bardzo miły i świetnie zapoznał nas z regulaminem. Polecam:))

Dziękujemy, pauuul4