Super

Super atrakcija ,bardzo polecam .Miała obsługa,bardzo ładnie miasto!!!najlepsze miejsce do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
587w_adys_awr
Polecam

Bardzo miła obsługa. Super klimat i mile spędzony czas. Gdańsk z perspektywy wody, wygląda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
20oliwiab

Zrecenzowano: 13 września 2019

Dziękujemy za super zabawę. Polecamy wszystkim będącym w Gdańsku. Łódki są fajną formą spędzania wolnego czasu

Dziękujemy, JarekDobies
Zrecenzowano: 11 września 2019

Bardzo polecam odwiedzić to miejsce, gdy jest się w Gdańsku i przepłynąć Motławą. Bardzo miła obsługa i konkretne podejście do regulaminu. Przemile spędzony czas. Chętnie tam wrócę

Dziękujemy, joannazuza
Zrecenzowano: 11 września 2019

Super obsługa, szybkie i konkretne zapoznanie z regulaminem. Przejażdzka pełna wrażeń i nowych doświadczeń. Bardzo polecam i na pewno wrócę do tego miejsca.

Dziękujemy, Julia K
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam pana z wypożyczalni, był bardzo miły i świetnie zapoznał nas z regulaminem. Polecam:))

Dziękujemy, pauuul4
Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo miłe miejsce, łódki świetnej jakości idealny sposób na zobaczenie pięknego miasta Gdańsk. Dodatkowo bardzo miły Pan w obsłudze :) idealne na popołudnie z rodzina, polecam :)

Dziękujemy, Ada C