Bylo fajnie

Fajna obsługa, miłe wrazenia i super obsługa.fajna przygoda ,bardzo mila przyjazdka ,dzienkujemy... Przeczytaj więcej

Slashmexi p
Polecam bardzo :)

Bardzo miła obsługa :) fajne miejsce przyjemna mini podróż a łódki pierwsza klasa na pewno tu... Przeczytaj więcej

patryk12
Gdańsk, Polska

Super obsługa, szybkie i konkretne zapoznanie z regulaminem. Przejażdzka pełna wrażeń i nowych doświadczeń. Bardzo polecam i na pewno wrócę do tego miejsca.

Dziękujemy, Julia K

Bardzo polecam pana z wypożyczalni, był bardzo miły i świetnie zapoznał nas z regulaminem. Polecam:))

Dziękujemy, pauuul4
Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo miłe miejsce, łódki świetnej jakości idealny sposób na zobaczenie pięknego miasta Gdańsk. Dodatkowo bardzo miły Pan w obsłudze :) idealne na popołudnie z rodzina, polecam :)

Dziękujemy, Ada C
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super fajna atrakcja w Gdańsku, polecam :) bezwysiłkowo i piękne widoki :)
Great sightseeing trip :)

Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Było super! Profesjonalna obsługa, dobre nawet dla początkujących : D cena świetna, w dodatku dostaliśmy jeszcze rabacik. Bawiliśmy się świetnie!!

Dziękujemy, ichigosiek