Super

Super atrakcija ,bardzo polecam .Miała obsługa,bardzo ładnie miasto!!!najlepsze miejsce do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
587w_adys_awr
Polecam

Bardzo miła obsługa. Super klimat i mile spędzony czas. Gdańsk z perspektywy wody, wygląda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
20oliwiab

Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo miłe miejsce, łódki świetnej jakości idealny sposób na zobaczenie pięknego miasta Gdańsk. Dodatkowo bardzo miły Pan w obsłudze :) idealne na popołudnie z rodzina, polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Ada C
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super fajna atrakcja w Gdańsku, polecam :) bezwysiłkowo i piękne widoki :)
Great sightseeing trip :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Było super! Profesjonalna obsługa, dobre nawet dla początkujących : D cena świetna, w dodatku dostaliśmy jeszcze rabacik. Bawiliśmy się świetnie!!

Dziękujemy, ichigosiek
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Poplywalismy sobie z koleżankami,miła obsługa bardzo ładne miasto ,polecam i na pewno jeszcze nie raz skorzystam

Dziękujemy, Marta R
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Świetna atrakcja. Dzieci były bardzo zadowolone :)
Bardzo miła obsługa!!!
Serdecznie polecamy :))))