Super

Super atrakcija ,bardzo polecam .Miała obsługa,bardzo ładnie miasto!!!najlepsze miejsce do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
587w_adys_awr
Polecam

Bardzo miła obsługa. Super klimat i mile spędzony czas. Gdańsk z perspektywy wody, wygląda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
20oliwiab

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z wypożyczalni skorzystaliśmy pierwszy raz, świetna obsługa. Korzystne ceny i przede wszystkim dobra zabawa.

Dziękujemy, bozena9526
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Serdecznie polecam :) bardzo miła obsługa, wszystko dokładnie wytłumaczone, panowie odpowiedzieli na każde pytanie. Bardzo polecam, warto! Piękne widoki, zwłaszcza o godzinie 16, 17 i 18 :) polecam i dla przyjaciół i dla rodzin. Nie trzeba prawa jazdy, żeby wypożyczyć motorówke :)

Dziękujemy, Monika I
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pływało się bardzo super, przyjemna atmosfera, przebiła obsługa, szybko i sprawnie, polecam dla rodzin z dziećmi

Dziękujemy, krzysztofgM1636UB
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Bardzo się spodobało, polecam Boat&Bike wszystkim i każdemu kto odwiedzi Gdańską starówkę! Niesamowite wrażenie!

Dziękujemy, the_denysenko
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa, łódki zadziwiająco szybkie co potęguje frajdę z pływania, każdemu polecam wynająć kto potrzebuje się rozerwać w letni dzień.

Dziękujemy, Dtalar