Bylo fajnie

Fajna obsługa, miłe wrazenia i super obsługa.fajna przygoda ,bardzo mila przyjazdka ,dzienkujemy... Przeczytaj więcej

Slashmexi p
Polecam bardzo :)

Bardzo miła obsługa :) fajne miejsce przyjemna mini podróż a łódki pierwsza klasa na pewno tu... Przeczytaj więcej

patryk12
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Serdecznie polecam :) bardzo miła obsługa, wszystko dokładnie wytłumaczone, panowie odpowiedzieli na każde pytanie. Bardzo polecam, warto! Piękne widoki, zwłaszcza o godzinie 16, 17 i 18 :) polecam i dla przyjaciół i dla rodzin. Nie trzeba prawa jazdy, żeby wypożyczyć motorówke :)

Dziękujemy, Monika I
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pływało się bardzo super, przyjemna atmosfera, przebiła obsługa, szybko i sprawnie, polecam dla rodzin z dziećmi

Dziękujemy, krzysztofgM1636UB
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Bardzo się spodobało, polecam Boat&Bike wszystkim i każdemu kto odwiedzi Gdańską starówkę! Niesamowite wrażenie!

Dziękujemy, the_denysenko
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa, łódki zadziwiająco szybkie co potęguje frajdę z pływania, każdemu polecam wynająć kto potrzebuje się rozerwać w letni dzień.

Dziękujemy, Dtalar
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Bardzo fajnie się pływało z kolegami.fajne widoki ,miła obsługa.polecam!!skorzystamy jeszcze nie raz !!!!!

Dziękujemy, Airaro