Gdańsk

“10/10”
Wokbar — recenzja

Wokbar
Zamów online
Nr 483 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 4 września 2019

Zamówiłam czerwone curry, zgodnie z opisem jest bardzo ostre. Jako fanka naprawdę ostrych dań byłam przyjemnie zaskoczona. Porcja bardzo duża, dla mnie o połowę za duża, w tej cenie- idealnie.
Kurczak w cieście naleśnikowym zamówiony przez mojego towarzysza również bardzo smakował.
Sajgonki z mięsem też w porządku.
Polecamy, będziemy wracać

Dziękujemy, Wiktoria0907

Zrecenzowano 1 września 2019

Wokbar to nasze ulubione miejsce do zamawiania dań z dostawą do domu. Ciekawe menu, duży wybór i dużo opcji wege, do tego przyjazne ceny i duże porcje. W porównaniu z innymi barami tego typu, zapłaciliśmy najmniej, a najbardziej nam smakowało.

Dziękujemy, EwelinaIrena
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie tajskie, polecam must be in gdansk!!
Lokal maly ale klimatyczny
Pycha 10/10

Makaron sezamowy wprowadzil rozkosz w moim podniebieniu!!!

Dziękujemy, lisu941
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Lubie ostro doprawione dania i zamówiłem czerwone curry, ale stopień ostrości był dla mnie za wysoki. Do tego ilość kurczaka w daniu była nieproporcjonalnie mała w stosunku do skrawków czerwonej papryki i marchewki. Cenę uważam za zawyżoną i kilka złotych. Obsługa miła, lokal bardzo mały.

Dziękujemy, wojtekbrat
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie, szybko podane i tanio. Jedyny minus mało miejsca do siedzenia i ciasno. Obsługa super

Dziękujemy, Jusia J

Wokbar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Wokbar? Podziel się wrażeniami!