“Polecam”

FRESCO Lunch & Restaurant Morena
Zamów online
Nr 396 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Słowo Fresco w krajach takich jak Hiszpania, Portugalia czy Włochy kojarzy się z czymś świeżym, a więc przyjemnym w odczuciu. Świeżość stała się myślą przewodnią w naszej kuchni, obok doskonałego smaku i estetyki jest tym czym chcemy zachwycać naszych klientów. Inspiracje oraz ciekawe pomysły czerpiemy z całego świata, gdyż chcemy zadowolić wszelkie gusta naszych klientów

Pyszne jedzenie, sałatka z łososiem, albo serem halloumi rewelacja, bardzo dobre zupy, pizze też pycha. Uwielbiam ich sos czosnkowy. Mieszkam w okolicy i często tam bywam. Na Morenie na pewno najlepsza knajpa. Można przy piwie obejrzeć mecz. Zdecydowanie ciekawiej po zmianie właściciela.

Dziękujemy, agnieszkaw396

Zrecenzowano 19 marca 2019

Bardzo dobra kuchnia z włoską nutą. Zdecydowanie lepiej niż w KFC, ktore jest obok. Z ciekawostek menu... - szot 40ml kosztuje 4,99 zl ;)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jako ze w nocy dostawcy oferuja tylko pizze i burgery, skusilem sie na tortille ze stripsami i frytki. Tragedia! Frytki bez soli, gumowe, tortilla spalona, niedobra, rowniez bez przypraw, na kurczaku brak panierki, smakowal jak ugotowany w wodzie. . Nie polecam na pewno tej pozycji z menu. . Nie wiem czy odwaze sie na cos innego.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Arek K
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018

Bardzo dobre jedzenie w normalnej cenie, miłe i ładne kelnerki. Czego chcieć więcej? Serdecznie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, grzegorzp911201
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry Fresco Burger! Często zamawiam na wynos, ale jak mam okazje to też lubię odwiedzić to miejsce. Ładny wystrój, obsługa bardzo miła. Przyjazne miejsce ze smaczną włoską kuchnią :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, pannazuzanna

FRESCO Lunch & Restaurant Morena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w FRESCO Lunch & Restaurant Morena? Podziel się wrażeniami!