“Wszystko super”

Główne Miasto Pasta, Wine & More
Nr 5 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 6 września 2019

Genialny makaron scampi, dziewczyny z obsługi przemiłe, wszystko tak jak należy. Szybko i smacznie. Polecam serdecznie

Dziękujemy, rafalpodolski

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Druga wizyta w lokalu. Tym razem kelner nie zapomniał podać zamówionych przystawek. Jednak czas oczekiwania na nie jak i dania główne(godzinę) był długi. Sztućce podane dopiero po podaniu przystawki. Brak podkładek pod napoje, serwetek, przyprawnikow... Brak zainteresowania gośćmi... Mimo trzech osób obsługujących. Jedynym plusem były dość smaczne dania. Miejsce z potencjałem, jednak należy kilka rzeczy poprawić.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, martynkab2017
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy makaron z krewetka oraz polędwiczki z risotto grzybowym, rewelacyjna choć odrobinę niepozorna knajpka

1  Dziękujemy, Bartosz K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Chyba najlepszy malaron z owocami morza jaki jadłam. Lokal bardzo ładny i trochę z boku od glownego traktu. W srodku troche malo miejsca z wozkiem.

Dziękujemy, Karolinamaka
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce naprawdę warte polecenia, zamówiliśmy pieczywo czosnkowe i carbonare i byliśmy naprawdę zadowoleni. Pieczywo chrupkie i smaczne, porcje makaronu spore i treściwe, bardzo smaczne :) minus za menu które moim zdaniem jest trochę ubogie, poza makaronem właściwie nic bym tam dla siebie nie znalazła, ale być może taka jest idea lokalu :)

Dziękujemy, 763karolinap

Główne Miasto Pasta, Wine & More — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Główne Miasto Pasta, Wine & More? Podziel się wrażeniami!