“Popołudniowe spotkanie ”

Główne Miasto Pasta, Wine & More
Nr 5 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Druga wizyta w lokalu. Tym razem kelner nie zapomniał podać zamówionych przystawek. Jednak czas oczekiwania na nie jak i dania główne(godzinę) był długi. Sztućce podane dopiero po podaniu przystawki. Brak podkładek pod napoje, serwetek, przyprawnikow... Brak zainteresowania gośćmi... Mimo trzech osób obsługujących. Jedynym plusem były dość smaczne dania. Miejsce z potencjałem, jednak należy kilka rzeczy poprawić.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, martynkab2017

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy makaron z krewetka oraz polędwiczki z risotto grzybowym, rewelacyjna choć odrobinę niepozorna knajpka

1  Dziękujemy, Bartosz K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Chyba najlepszy malaron z owocami morza jaki jadłam. Lokal bardzo ładny i trochę z boku od glownego traktu. W srodku troche malo miejsca z wozkiem.

Dziękujemy, Karolinamaka
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce naprawdę warte polecenia, zamówiliśmy pieczywo czosnkowe i carbonare i byliśmy naprawdę zadowoleni. Pieczywo chrupkie i smaczne, porcje makaronu spore i treściwe, bardzo smaczne :) minus za menu które moim zdaniem jest trochę ubogie, poza makaronem właściwie nic bym tam dla siebie nie znalazła, ale być może taka jest idea lokalu :)

Dziękujemy, 763karolinap
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Nigdzie w trójmieście nie miałem okazji smakować tak dobrej carbonary. Makaron ręcznie robiony jest na miejscu. Deska wędlin jako przystawka również palce lizać. Oferta drinków niestety robi już mniejsze wrażenie nie trochę odstaje od ekspozycji jedzenia.

Dziękujemy, stef o

Główne Miasto Pasta, Wine & More — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Główne Miasto Pasta, Wine & More? Podziel się wrażeniami!