“Rewelacyjna carbonara, duże porcje”

Główne Miasto Pasta, Wine & More
Nr 5 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce naprawdę warte polecenia, zamówiliśmy pieczywo czosnkowe i carbonare i byliśmy naprawdę zadowoleni. Pieczywo chrupkie i smaczne, porcje makaronu spore i treściwe, bardzo smaczne :) minus za menu które moim zdaniem jest trochę ubogie, poza makaronem właściwie nic bym tam dla siebie nie znalazła, ale być może taka jest idea lokalu :)

Dziękujemy, 763karolinap

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Nigdzie w trójmieście nie miałem okazji smakować tak dobrej carbonary. Makaron ręcznie robiony jest na miejscu. Deska wędlin jako przystawka również palce lizać. Oferta drinków niestety robi już mniejsze wrażenie nie trochę odstaje od ekspozycji jedzenia.

Dziękujemy, stef o
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wspaniały ręcznie robiony makaron i troskliwa obsługa. Lokal mógłby być większy ale to też zaleta bo jest kameralna atmosfera. Deska włoskich wędlin stanowi świetną przystawkę dla dwojga

Dziękujemy, Karolamakaron
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra miejscówa,pyszna pasta z krewetkami
(podziękowania Pani Klaudii za miłą obsługę:) Gorąco polecam :)

Dziękujemy, bozenad07
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto było odwiedzić to miejsce! Makarony przepyszne, obsługa bardzo miła, bardzo klimatyczne miejsce

Dziękujemy, paulinamozejko

Główne Miasto Pasta, Wine & More — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Główne Miasto Pasta, Wine & More? Podziel się wrażeniami!