“Średnia jedzenie”
Enjoy food&life — recenzja

Enjoy food&life
Zamów online
Nr 407 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal oferował bardzo dobre jedzenie ale po zmianie kucharza z menu zniknęło wiele smacznych flagowych dań, które zostały zastąpione prostszym jedzeniem z tańszych składników- niestety ceny nie poszły w dół.

Ciężko jest ogóle powiedzieć co to jest teraz za lokal - był wege, teraz w menu są dania z mięsem i kurczakiem.
Był to lokal z kuchnią bardziej azjatycko-marokańską, teraz to jest przedziwny mix babcinej kuchni udającej hipsterkę.

Obsługa jest bardzo miła.

2  Dziękujemy, 655stanislawd

Zrecenzowano 19 kwietnia 2019

Często biorę tam lunch. Jedzenie jest lekkie, zdrowe i dobre. Porcje niestety są bardzo małe, rzadko bywam najedzony. Traktuje posiłki bardziej jak przystawke.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Robert M
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne stylowe miejsce z bardzo dobrym jedzeniem. Miła obsługa zdrowe i świeże produkty. Lokalizacja w centrum biznesu wiec dobre miejsce dla wszyskich zapracowanych na szybki zdrowy lunch
Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 429andrzejb
Zrecenzowano 13 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wreszcie miejsce z wegańskimi potrawami w okolicy SKM i Hali Oliwii. Zdrowo i duży wybór. Nie czekamy długo a jedzenie jest świeże. Zamówiłam dziś Pęczak Curry i zupę z soczewicy. Przepyszne! Trzymam kciuki za miejsce. Po 16:30 zniżka.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 938kamilaw
Zrecenzowano 22 czerwca 2018

Jedz zdrowo i twój organizm będzie Ci wdzięczny. Jadłam przepyszny lunch w Enjoy food&life, zostałam zadowolona. Obsługa jest przemiła, w lokalu gra nowoczesna muzyka, a wraz z tym jedzenie jest naprawdę smaczne. Polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Yelyzaveta R

Enjoy food&life — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Enjoy food&life? Podziel się wrażeniami!