“Bardzo polecam”
Tu Można Marzyć — recenzja

Tu Można Marzyć
Nr 133 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Wyśmienite jedzenie w służbie szczytnego celu. Gotujemy z lokalnych, ekologicznych produktów. Dochód ze sprzedaży dań wspiera Fundację Wspólnota Gdańska. Przestrzegamy zasad zrównoważonego rozwoju, korzystając ze składników, które pochodzą od lokalnych producentów, z ekologicznych upraw i uczciwego handlu. Sami robimy podawane w restauracji przetwory czy zdrowe desery.

Miła obsługa, dobre jedzenie, kameralna atmosfera ! Ceny niewygórowane. Doskonałe na kolację z przyjaciółmi.

Dziękujemy, Katarzyna S

Przybyliśmy w dzień, w który przewinęło się jak nas poinformowano 300 klientów..my już o 19 przy pustawej sali.
Dania nie bardzo duże. Zjedliśmy dania główne i przystawki i zupę (w tej kolejności)
Dziecięce dania świeże lecz makaron malutki domowilismy drugi dla syna. Świeże co najważniejsze! Brak soli pieprzu na stole i nie podane do tatara.
Kilka niedociągnięć z pewnością przez zmęczenie obsługi.. Nie podane sztuce a przyszły dania.. najpierw terminal do zapłaty potem rachunek.. Piwko podane po przypomnieniu..

Czysto miło polecam i wrócimy

Dziękujemy, Iza S
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Kolacja podczas pobytu w Gdańsku Oliwie, udaje się znaleźć stolik bez rezerwacji ale w lokalu ciasno, ogródek całkiem zapchany. Kelner nie wyrabia, kolega go opuszcza, pomaga mu ktoś z kuchni. W zamówieniach panuje niemały chaos. Nie żeby ktoś był nieudolny tylko po prostu nie da się wszystkich ogarnąć. Sugeruję zwiększyć załogę bo ewidentnie jest taka potrzeba.

Kiedy już w końcu udało się zamówić i otrzymać danie humory się poprawiły. Sałatka śledziowa z ziemniakami i koprem - strzał w dziesiątkę, śledzie mięsiste, ziemniaki kremowe.
Dodatkowo dorsz na bobie i groszku w sosie maślano-pomidorowym. Bardzo lekkie, letnie i zdrowe danie. Delikatny dorsz wręcz rozpływał się w ustach. Zabrakło odrobiny soli i pieprzu ale nadrobiłem to już na talerzu. Domówiliśmy żytni chleb, trafił do stolika obok, zanim się o niego upomnieliśmy goście porwali jedną kromkę :). Nie zmienia to faktu że był pyszny, wilgotny i świeży.

Dziękujemy, MZG_Orzech
Zrecenzowano 7 lipca 2019

W sobotę złapał mnie w Oliwie deszcz. Zziębnięty wszedłem do restauracji mając nadzieję na rozgrzewającą zupę. Otrzymałem kartę. Po kilku minutach kelnerka powróciła. Zapytałem o zupę dnia, bo ta w karcie nie do końca mnie cieszyła. I tu się zaczęło.
Po chwili dowiedziałem się, że kuchnia jest straszliwie zajęta, bo obsługuje wesele (ok. 12.20). Dziwne, bo kuchnia jest otwarta, więc widziałem atmosferę kuchenną, która wcale nie odpowiadała opisowi. Było wręcz leniwie.
Mam czekać do 14? Nie, napiję się herbaty i sobie pójdę. Może w międzyczasie przestanie padać.
Pijąc herbatę obserwuję co się dzieje. Napisałem komentarz do sytuacji, otrzymałem ubolewającą odpowiedź zapewniającą, że wyciągnięte będą wnioski. I w pewnym momencie przez drzwi wchodzi dwóch młodych mężczyzn. Siada tuż za moimi plecami. Proszą o kartę, bo chcą coś zjeść. Słyszą, że dopiero po 14, więc mówią, że oni specjalnie z Warszawy i takie tam.
Tu staje się cud. Wokół panów rozpoczyna się zalotny taniec. A może chlebek naszego wypieku, a może pasztecik, a sałatka z bobem. Ja siedzę i piję herbatę. Mną się nikt nie interesuje.
Niestety, muszę powiedzieć, że serwis poniósł druzgoczącą klęskę.
Nie mogę niestety zrecenzować pstrąga, na którego miałem ochotę, bo mnie nie nakarmiono. Nie mogę zrecenzować zupy, bo mi jej nie dano.
Mogę za to powiedzieć, że gdy byłem tu poprzednio to zjadłem bardzo dobrego i bardzo ładnie podanego śledzia. Myślę, że każdy, kto go spróbuje nie będzie żałować.
Życzę każdemu lepszego dnia serwisu i pobytu w dniu, w którym wesele jest ważniejsze niż pozostali goście.

4  Dziękujemy, rafalnowakowski
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wracając z wakacji na Helu, zatrzymaliśmy się na jeden dzień w Gdańsku Oliwie, wybór padł na tą restaurację z powodu bliskości od naszego pensjonatu, opinie były dobre ale nasze to co dostaliśmy na ładnych talerzach grubo przerosło nasze oczekiwania, nie tylko wizualnie a tym bardziej smakowo.
Co też należy dodać ceny wyjątkowo przystępne na na wysoki poziom przygotowanych dań, restauracja urządzona nowocześnie ale ze smakiem i sympatyczny ogródek. Obsługa ok., Będąc jeszcze raz w Gdańsku na pewno odwiedziny restaurację Tu Można Marzyć.
Polecam...

Dziękujemy, superdariusz

Tu Można Marzyć — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tu Można Marzyć? Podziel się wrażeniami!