“Rewelacja”
Zacisze — recenzja

Zacisze
Nr 616 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Pełen profesjonalizm!Urządzałam w tym miejscu I Komunię Św. córki
Nadmienię, że jestem perfekcjonistką, wszystko zawsze mam dopięte na ostatni guzik.Zacznę od pochwały obsługi i współpracy z menadżerem;otwarci, sympatyczni ludzie dla których z niczym nie ma problemu. Ja miałam podziękowania dla gości i winietki i też w tym zakresie wszelka pomoc została mi udzielona.Wszystko mieliśmy dogadane na tip top!Sądzę ,że jeśli gdzieś tu znajdują się negatywne opinie dotyczące organizacji to tylko z winy organizującego-klienta, bo obsługa działa na wysokim poziomie i ma fajne patenty na wiele kwestii.Co do jedzenia-pycha!!Goście do dziś wspominają mus chałwowy :)Podawane wszystko o czasie i ciepłe!Obsługa kelnerek świetna-sprzątanie ze stołu o czasie, uprzejmość, obserwacja sali!Po uroczystości zostało mi wszystko spakowane do pojemników do ostatniego kotleta, otrzymaliśmy paragon.Polecam nie tylko ze względu na cudowny ogród:)

Dziękujemy, GoodGirl007

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Po pierwszej wizycie aż się chciało wracać, przepyszne miękkie poliki wieprzowe ( a to rzadkość), świetny burger w czarnej bułce, dobre zupy. Niestety druga wizyta to rozczarowanie - eskalopki z polędwiczki wieprzowej okazały się rozgniecionym kawałkiem mięsa w "schabowej" panierce, w czarnym burgerze zabrakło czarnej bułki, a danie dziecięce pierś kuraka w panierce - trochę jak w popularnej sieciówce i to za 22zł !!! Miało być smacznie a wyszło bardzo przeciętnie, szkoda.

Dziękujemy, Katarzyna D
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Niestety muszę wydać negatywną opinię. W zaszła niedziele mialam urodzinki córki w tej restauracji i przykro mówić ale zostaliśmy oszukani na jedzeniu . Zamowione było 2.5 sztuki mięsa na osobę. Z wywiadu przeprowadzonego z gośćmi nikt nie zjadł tyle a do domu dostaliśmy bardzo mało. Zostaliśmy także oszukani na ilości win i dodatku kierownicy zamawiali sobie drinki na nasz koszt,.nie wspomnę już o tym że nie otrzymaliśmy żadnego rozliczenia tzn rachunku. Osobą które będą organizować jakąkolwiek imprezęw tej testuracji radze mnie wiecej obserwować czy kelnerzy wydają cale jedzenie. Restauracja oszukuje.

Dziękujemy, Mysza232
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz B, Właściciel, ZaciszeOdpowiedź udzielona 19 lipca 2019

Komentarz zawiera nieprawdziwe informacje co mogę udowodnić (wydruk z kasy fiskalnej) i traktuje go jako zniesławienie, które w dodatku dokonane zostało publicznie. Jeśli wpis nie zostanie niezwłocznie usunięty zamierzam na drodze postępowania sądowego dochodzić przysługujących mi roszczeń z tytułu naruszenia moich dóbr osobistych, w szczególności dobrego imienia.

Właściciel

Zrecenzowano 28 maja 2019

Lokal ładny i czysty, jedzenie bardzo dobre. Kuchnia polska, obsługa miła. Ceny zrównoważone. dookoła zadbany ogród.
Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylam tam na urodzinach, lokal fajny, widoki z sali piękny z ogrodem, duży potencjał ma to miejsce ale widać duze brak organizacji, ewidencje brakuje menagera, który zapanowałby nad chaosem na stole, czasowym, organizacyjnym i obsługa. Dwie gwiazdki daje wyłącznie ze względu na Dj, który ratował cała impreze i totalny chaos i brak organizacji czasowej, nic nie podane ciepłe, wszystko nie w tej kolejności. Ogólnie nie polecam na organizacje rodzinne, chyba, ze właściciel zatrudni odpowiednia osobę, która będzie panowala nad organizacja i potencjałem tego miejsca, które ma swoj „ wdzięk” . Szkoda... a mogłobyc naprawdę fajnie, gdyby...

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, anna8109

Zacisze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zacisze? Podziel się wrażeniami!