Gdańsk

“Kocham jak Kubuś Puchatek kocha miodek ”
Um Am Patisserie — recenzja

Um Am Patisserie
Nr 213 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

OMG! To najlepsze, najsmaczniejsze i najpiękniejsze słodycze jakie jadłam w Polsce. Warte każdych pieniędzy. To połączenie smaków jest zachwycające.
Lody też jadłam, też są super :D

Dziękujemy, 54karolinach

Zrecenzowano 18 lutego 2019

Fajne miejsce dla relaksu podczas zwiedzania. Pyszne ciasteczka a każde wygląda jak male dzieło sztuki. Do tego bardzo dobra kawa i lody i bardzo sympatyczna obsługa. Cóż więcej trzeba? No chyba że oryginalnej pamiątki z pobytu. To również można tu znaleźć. Po raz kolejny tu wróciłam i zawsze moje podniebienie jest bardzo zadowolone.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Irena P
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Desery serwowane w tej cukierni to najlepsze dostępne w naszym kraju. Bardzo ciekawe połączenia składników i piękny wygląd są warte swojej ceny. Aczkolwiek kawa i inne napoje są bardzo drogie, nawet jak na centrum Gdańska.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Mia_more00
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli wejdziesz do UM AM juz nigdy nie zjesz żadnego innego ciastka. W tym mieście jest tylko jedna cukiernia - jeśli tak w ogóle można nazwać UM AM

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, neretpl
Zrecenzowano 28 lipca 2018

Nasze oczekiwania wobec tego lokalu po przeczytanych recenzjach były bardzo duże i niestety się rozczarowaliśmy. Lody i ciastka smaczne i pięknie wyglądają jednak obsługa pozostawia wiele do życzenia. Zamówliśmy dwie kawy i czekaliśmy 20 minut po upomnieniu kelnera powiedział nam że "coś się im klikneło" i nasze zamówienie nie poszło do realizacji. Ostatecznie czekaliśmy kolejne 15 minut na kawę i żadnego przepraszam. Nie

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, captain181

Um Am Patisserie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Um Am Patisserie? Podziel się wrażeniami!