“Uroczysty obiad”
Tenisowa Restauracja — recenzja

Tenisowa Restauracja
Zamów online
Nr 442 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, mimo wielu gości bardzo sprawnie obsługują całą salę. Jedzenie bardzo pyszne, zupa i drugie danie smakowało wszystkim. Dodatkowo miejsce spokojne, obszerne, komfortowe. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Dziękujemy, axis555

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

Restauracja jest ok, łatwo do niej trafić. Obsługa miła. Jedzenie smaczne, chociaż cena co do ilości w przypadku dorsza troszeczkę według mnie zawyżona. Jak na takie miejsce to spory wybór piwek zwykłych i smakowych, co uważam za plus.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 26 lutego 2019

Bardzo polecam miejsce, gdzie szanuje się konsumenta, nie truje a tylko dogadza smakami!
Przepyszna golonka z warzywami duszona w piwie, a puree ziemniaczane takie jak robiła mi moja kochana Babcia, smaki się uzupełniają nie ma za mało lub za dużo, Pysznie !!! Polecam!!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Maya K
Zrecenzowano 11 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wypróbowałem w lokalu zestaw lunchowy: chłodnik z botwinki oraz smażonego karmazyna. Wrażenia smakowe oraz estetyczne dość pozytywne. Obsługa bardzo miła. Zachęcam do wizyty w lokalu oraz dzielenia się opiniami w szczególności dotyczącymi standardowego menu (jestem ciekaw innych opinii; moja jest pierwszą opinią dla tego lokalu).

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, mirolax

Tenisowa Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tenisowa Restauracja? Podziel się wrażeniami!