“Burger ok, reszta do poprawy”
Pasibus Gdańsk Morena — recenzja

Pasibus Gdańsk Morena
Nr 518 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 14 września 2019

Zdecydowaliśmy się na burgery, frytki z batatów oraz lemoniadę.
Burgery były ok, mięso dobrze wysmażone i widać ze robione na miejscu, chociaż jajko sadzone zebrało wszystkie odpadki z grilla bo było na tym samym smażone.
Frytki z batatów to jakieś nieporozumienie, suche i cienkie jak wiór, już McDonalds są lepsze - odradzam.
Lemoniada to kolejny zawód - kwaśna, zero cukru a za taka cenę to ilość nie do przyjęcia.

Jak już się wybrać to na burgery, reszta poniżej krytyki.

Dziękujemy, sha4ky

Zrecenzowano 25 stycznia 2019

Typowa masówka przygotowana na,, odczepnego,, z mrożonych produktów skleconych w niekształtną bryłę z której cieknie bliżej nieokreślony sos NIE POLECAM

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, bodek66
Zrecenzowano 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bułka chrupiąca. Sos niezły, czuć chrzan. Warzywa ok. Mięso pomimo prośby o średni słaby sposób wysmażenie było suche. Generalnie sam wsad mięsny był bez smaku jak dla mnie. Mały Burger klasyczny nie jest tym co polecam w tej firmie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, M3624WVstefanias
Zrecenzowano 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dlugie oczekiwanie na burgery, niemiła obsługa, niedobre burgery. Jedzenie jest drogie w porównaniu do tego co oferują. Burgery były mokre i wolowina smakowała jak spalony olej. Bataty i frytki byly mokre i nasączone olejem. Awokadus nie miał ani trochę awokado w sobie. Nie polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Maps02520694459
Zrecenzowano 23 października 2018

PASIBUS FORUM GDAŃSK. Co prawda wybór burgerów jest ogromny - to dobrze, ale 1. mięso za słone. 2. Obsługa przy mnie zabawiając się między sobą, jedna z pracownic nałożyła mopa na głowę, byłoby to nawet śmieszne, gdyby nie fakt, że to gastronomia...pozostaje tylko w wyobraźni, co się dzieje na kuchni. 2. Pan obsługujący przy kasie-Pan Piotrek bardzo szybko się irytuje i jest to nie przyjemne, bo nawet nie próbuje tego kryć, a przecież my wszyscy idziemy tam się zrelaksować i dobrze zjeść. Chciałbym przypomnieć obsłudze, że nie sprzedajemy hamburgerów, ale obsługujemy klientów (ludzi). Hamburgery są tylko dodatkiem do mile spędzonego czasu przy stoiliku, jak i przy kasie...pozdrawiam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Mariusz A

Pasibus Gdańsk Morena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pasibus Gdańsk Morena? Podziel się wrażeniami!