“Opłata za obsługę”
Canis Restaurant — recenzja

Canis Restaurant
Nr 357 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji byliśmy drugi raz. Pierwszy rok temu bardzo miło wspominamy dlatego postanowiliśmy wybrać się tam z naszym gościem. Tym razem nie było już tak dobrze. Jedzenie ok ale ze wzgledu na dość wysokie ceny spodziewać się można jednak czegoś lepszego. Natomiast nie spodobało mi się zachowanie Pani z obsługi, która narzuca przy płaceniu rachunku doliczenie 10% napiwku do rachunku. Takie rzeczy powinny być w gestii gości i kelner nie powinien o nie pytać, bo może gościa wprowadzić w zakłopotanie. Dlatego więcej nie wrócimy.

Dziękujemy, Monika Z

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

To już moja trzecia wizyta, ale czas na pierwszą recenzję. Klimatyczne miejsce z dobrą obsługą i świetnym wystrojem. Widać że kosztowało to dużo pracy i środków. Jedzenie bardzo dobre, ciekawie podane, uczciwe porcje. Przekąski i burgery pyszne, dania rybne również. Współtowarzysze chwalili drinki, ja mogę tylko pochwalić dobre wino. Mocna piątka z plusem, polecam (mimo, iż fanem muzyki na żywo zbyt nie jestem, lepiej przychodzić w innych godzinach :)

Dziękujemy, CezaryLL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AleksandraPanasewicz, Kierownik ds. PR, Canis RestaurantOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Jest nam przemiło, dziękujemy w imieniu całej załogi! Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, świetny klimat, miła obsługa. Ceny nieco odstraszają, ale zdecydowanie warto zjeść przynajmniej raz na jakiś czas w Canisie. Polecam ;)

Dziękujemy, AlPel0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AleksandraPanasewicz, Kierownik ds. PR, Canis RestaurantOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Bardzo chcielibyśmy obniżyć ceny, ale przy jakości produktów, na których pracujemy, nie jest to możliwe. Do zobaczenia i wszystkiego dobrego!

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Wystrój stylowy, jedzenie wyśmienite, obsługa kelnerska absolutnie fachowa. Niezapomniany klimat tworzy dodatkowo muzyka na żywo, wielkie brawa! Spędziliśmy 6-osobową grupą bardzo miły czas. Wszyscy jesteśmy zgodni: restauracja Canis to gwarancja udanego wieczoru! Dziękujemy!

Dziękujemy, SlonecznyGdansk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AleksandraPanasewicz, Kierownik ds. PR, Canis RestaurantOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

My również dziękujemy za tak miłą opinię! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal niepozorny z ulicy. W środku bardzo ładny wystrój i fachowa obsługa. Co prawda zatrzymałem się tylko na przystawki (pierogi z dziczyzną oraz krewetki z sandaczem), ale było warto. Smak wyśmienity. Kolejnym razem skorzystam z menu głównego. Bardzo polecam.

Dziękujemy, 343arekp

Dziękujemy bardzo i zapraszamy na danie główne :) O 19:00 codziennie gramy muzykę na żywo. Do zobaczenia!

Canis Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Canis Restaurant? Podziel się wrażeniami!