Gdańsk

“Pyszne pierogi”
Pan Kotowski — recenzja

Pan Kotowski
Nr 240 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma niepozorne wejscie, ale zaskakuje wystrojem. Zjedliśmy mix pierogów. Byly przepyszne, zwlaszcza te z wątróbką. Restauracja jest tez przyjazna psom (mamy dwa). Dostaly od razu miske z wodą. Przemiła i pomocna obsługa. Polecamy!

Dziękujemy, Beata F

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, jedzenie bardzo smaczne, warto przyjechać i zakosztować tutejszych smaków. Obsługa potrafi doradzić w wyborze.

Dziękujemy, PiotrK7092
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Po spacerze po Parku Oliwskim udaliśmy się na obiad do restauracji z Panem Kotowskim. Obsługa zaplusowała już na początku, pomagajac ze zniesieniem wózka bliźniaczego. W środku przyjemny wystrój i atmosfera. Każda zamówiona potrawa smakowała bardzo dobrze. Wszystko przyrządzone że świeżych i dobrych składników. Smak jedzenia warty specjalnej wizyty. Polecam

Dziękujemy, Mariusz Ś
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja, jedzenie pyszne i naprawde ukrainskie. Bardzo fajnie podane, ze smakiem i w dobrym stylu. Solidne porcje i bardzo ciekawe wnetrze z przemiłymi kelnerkami. Jak najbardziej polecam ☺

Dziękujemy, Malgorzata M
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Jadłem Prawdziwy Barszcz Ukraiński i Deruny po hoculsku. Oba danie bardzo przypadły mi do gustu. Mila i serdeczna obsługa. Dodatkowo pilem lemoniade. Szczególnie polecam

Dziękujemy, GrzegorzBanach

Pan Kotowski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pan Kotowski? Podziel się wrażeniami!