“Szybka dostawa”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Get food delivered
Nr 20 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.
Zrecenzowano 15 stycznia 2021

Polecam, bardzo sprawna i szybka dostawa jedzenia.
Wszystko bardzo smaczne, obsługa jak zawsze miła. Polecam

Termin wizyty: październik 2020
1  Dziękujemy, GabrielaP21234444
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PomeloBistro, Owner, Pomelo BistroOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2021

Dziękujemy bardzo za tak pozytywną recenzję. Cieszymy się, że w pani opinii zrobiliśmy wszystko jak należy i zapraszamy do śledzenia nas na naszych mediach społecznościowych.

Zrecenzowano 11 stycznia 2021

Bajgiel z szarpaną wieprzowiną - rewelacja tego trzeba spróbować . Uwielbiam was i wasze dania ! Pozdro

Termin wizyty: styczeń 2021
1  Dziękujemy, Mateusz M

Dziękujemy za pozytywną recenzję. Bardzo się cieszymy, że tak panu smakuje nasza kuchnia i zapraszamy do śledzenia nas na naszych mediach społecznościowych.

Zrecenzowano 5 stycznia 2021

Wyróżniają się na tle konkurencji, fajne smaki. Obsługa symptomatyczna obecnie wiadomo jak jest jednak warto zamawiać i wspierać takie miejsca jak pomelo.

Termin wizyty: październik 2020
Dziękujemy, Karol S

Dziękujemy za pozytywną recenzję i wyrazy wsparcia. Dużo dla nas teraz znaczą. Zapraszamy do śledzenia nas na naszych mediach społecznościowych.

Zrecenzowano 4 stycznia 2021

Smaki trafione w moje gusta. Dania wegetariańskie ciekawe i niepowtarzalne. Polecam serdecznie odwiedziny w tym miejscu.

Termin wizyty: styczeń 2021
Dziękujemy, agnieszkazT9013VM

Dziękujemy bardzo za tak pozytywną recenzję, podniosła nas na duchu. Zapraszamy do śledzenia nas na naszych mediach społecznościowych.

Zrecenzowano 29 listopada 2020

Byliśmy w Pomelo cała rodzina, skusiły nas dobre opinie innych gości. Menu na pierwszy rzut oka dziwne, trochę baliśmy się takich nowych połączeń smakowych, ale okazało się, że wszystko do siebie pasuje i naprawdę jest pysznie. Jestem pod wielkim wrażeniem burgerów. W Gdańsku jest pełno burgerowni i one wszystkie są do siebie podobne. Pomelo jednak ma to COŚ. Świeże składniki, pyszne soczyste mięsko, wyśmienite sosy i chrupiąca bułka - połączenie idealne. Polecam gorąco

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, chasseaur
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PomeloBistro, Owner, Pomelo BistroOdpowiedź udzielona 7 grudnia 2020

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że państwu smakowała nasza kuchnia. Zapraszamy do składania zamówień na wynos oraz z dostawą do domu.

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!