“Kulinarny zawrót głowy ”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Nr 22 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.

Spotkanie z kolegami znajomymi zamieniło się w ucztę dla podniebienia polecam super klimat smak obłędne soki wyciskane .

Dziękujemy, waldi75

Bardzo dobre śniadanie. Miła obsługa. Przyjemne wnętrze. Super lokalizacja. Jeśli chcesz miło zjeść to Pamelo jest najlepsze

Dziękujemy, t0m_sza

Ciekawy wystrój, przyjemne miejsce do posiedzenia, również na ogródku. Obsługa miła.
Jedzenie (byliśmy na śniadaniach) w porządku, trudno się do czegoś przyczepić ale też trudno za coś wyróżnić.
Kawa przeciętna.
Ceny jak na Starym Mieście.

Dziękujemy, 864markusw

Mieliśmy okazje pójść do Pomelo na urodzinowy obiad, gdzie spróbowaliśmy mięsnej i wegetariańskiej deski na przystawkę co było strzałem w dziesiątke. Pyszne kiszonki domowej roboty, profesjonalna i miła obsługa, ciekawe pozycje w daniach głównych (Burger z dorszem i kimchi). Jeśli szukacie ciekawego miejsca na obiad to śmiało możecie tu zajrzeć.

Dziękujemy, MateuszD1295

Genialne jedzenie cudowna obsługa i super klimat oraz atmosfera , na pewno tam jeszcze wrócę oby było tylko lepiej jeżeli to w ogóle możliwe .

Dziękujemy, 462kubad

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!