“Pyszna kuchnia”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Nr 21 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.

Mieliśmy okazje pójść do Pomelo na urodzinowy obiad, gdzie spróbowaliśmy mięsnej i wegetariańskiej deski na przystawkę co było strzałem w dziesiątke. Pyszne kiszonki domowej roboty, profesjonalna i miła obsługa, ciekawe pozycje w daniach głównych (Burger z dorszem i kimchi). Jeśli szukacie ciekawego miejsca na obiad to śmiało możecie tu zajrzeć.

Dziękujemy, MateuszD1295

Genialne jedzenie cudowna obsługa i super klimat oraz atmosfera , na pewno tam jeszcze wrócę oby było tylko lepiej jeżeli to w ogóle możliwe .

Dziękujemy, 462kubad

Wspaniałe miejsce dla tych, którzy bezmięsni. Przepyszne dania. Warto sprawdzić:) Jadłyśmy pierogi smażone i gotowane oraz mus czekoladowy z rabarbarem. Bardzo miła obsługa. Ważne, że nie jest to zatłoczone miejsce, bo troszkę dalej od głównej ulicy.

Dziękujemy, KatarzynaJ251
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu dzięki TripAdvisor i nie żałujemy! Pyszne śniadanie, w sam raz na zimny, wietrzny i deszczowy dzień w Gdańsku. Jajecznica z kiszona rzodkiewką pyszna. Tak samo jak polski hot dog z zaskakującym musem jabłkowym. I do tego wszystkiego przemiła obsługa :) serdecznie polecamy i pozdrawiamy panią kelnerkę !

Dziękujemy, K6244PCagnieszkak
Zrecenzowano 10 września 2019

Numer jeden w rankingu śniadań, na własnej skórze przekonaliśmy się, że są ku temu powody. Naszym szczególnym ulubieńcem stało się słodkie śniadanie (sweet), czyli chałka plus dżem jabłkowy, powidło śliwkowe (wyroby własne Pomelo), miód i masło. Świetnie komponuje się z pysznym latte. Obsługa bardzo miła, dbająca o potrzeby klienta.

Dziękujemy, rwarywoda

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!