Gdańsk

“Urodzinki”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Zamów online
Nr 21 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne jedzenie cudowna obsługa i super klimat oraz atmosfera , na pewno tam jeszcze wrócę oby było tylko lepiej jeżeli to w ogóle możliwe .

Dziękujemy, 462kubad

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce dla tych, którzy bezmięsni. Przepyszne dania. Warto sprawdzić:) Jadłyśmy pierogi smażone i gotowane oraz mus czekoladowy z rabarbarem. Bardzo miła obsługa. Ważne, że nie jest to zatłoczone miejsce, bo troszkę dalej od głównej ulicy.

Dziękujemy, KatarzynaJ251
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu dzięki TripAdvisor i nie żałujemy! Pyszne śniadanie, w sam raz na zimny, wietrzny i deszczowy dzień w Gdańsku. Jajecznica z kiszona rzodkiewką pyszna. Tak samo jak polski hot dog z zaskakującym musem jabłkowym. I do tego wszystkiego przemiła obsługa :) serdecznie polecamy i pozdrawiamy panią kelnerkę !

Dziękujemy, K6244PCagnieszkak
Zrecenzowano 10 września 2019

Numer jeden w rankingu śniadań, na własnej skórze przekonaliśmy się, że są ku temu powody. Naszym szczególnym ulubieńcem stało się słodkie śniadanie (sweet), czyli chałka plus dżem jabłkowy, powidło śliwkowe (wyroby własne Pomelo), miód i masło. Świetnie komponuje się z pysznym latte. Obsługa bardzo miła, dbająca o potrzeby klienta.

Dziękujemy, rwarywoda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PomeloBistro, Właściciel, Pomelo BistroOdpowiedź udzielona wczoraj

Dziękujemy bardzo za pozytywną recenzję bardzo się cieszymy, że państwu smakowało i że się państwu u nas podobało. Proszę pamiętać, że zmieniamy nasze menu 3 razy w roku, ale nigdy nie brakuje w nim naszych własnych wyrobów a nasze pieczywo pochodzi z piekarni stosującej te same metody wypieku od czasów przedwojennych.Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo dobrą decyzją było wstąpienie do tego Bistro. Śniadania to moje ulubione posiłki, a w tym miejscu zdecydowanie się nie zawiodłem. Wybór na tyle bogaty, że z pewnością wrócę skosztować innych dań. Obsługa jest również istotnym elementem, a w tym miejscu jest wyśmienita!

Dziękujemy, KASZ_94

Dziękujemy bardzo za pozytywną recenzję. Oczywiście z chęcią zapraszamy ponownie. Proszę pamiętać, że zmieniamy nasze menu 3 razy w roku aby można było odkryć u nas coś nowego.

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!