“Jedzonko”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Nr 22 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.

Wspaniałe miejsce dla tych, którzy bezmięsni. Przepyszne dania. Warto sprawdzić:) Jadłyśmy pierogi smażone i gotowane oraz mus czekoladowy z rabarbarem. Bardzo miła obsługa. Ważne, że nie jest to zatłoczone miejsce, bo troszkę dalej od głównej ulicy.

Dziękujemy, KatarzynaJ251

Trafiliśmy tu dzięki TripAdvisor i nie żałujemy! Pyszne śniadanie, w sam raz na zimny, wietrzny i deszczowy dzień w Gdańsku. Jajecznica z kiszona rzodkiewką pyszna. Tak samo jak polski hot dog z zaskakującym musem jabłkowym. I do tego wszystkiego przemiła obsługa :) serdecznie polecamy i pozdrawiamy panią kelnerkę !

Dziękujemy, K6244PCagnieszkak

Numer jeden w rankingu śniadań, na własnej skórze przekonaliśmy się, że są ku temu powody. Naszym szczególnym ulubieńcem stało się słodkie śniadanie (sweet), czyli chałka plus dżem jabłkowy, powidło śliwkowe (wyroby własne Pomelo), miód i masło. Świetnie komponuje się z pysznym latte. Obsługa bardzo miła, dbająca o potrzeby klienta.

Dziękujemy, rwarywoda

Bardzo dobrą decyzją było wstąpienie do tego Bistro. Śniadania to moje ulubione posiłki, a w tym miejscu zdecydowanie się nie zawiodłem. Wybór na tyle bogaty, że z pewnością wrócę skosztować innych dań. Obsługa jest również istotnym elementem, a w tym miejscu jest wyśmienita!

Dziękujemy, KASZ_94
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po długiej podróży polskie śniadanie w tej restauracji było strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć o przemilej obsłudze - kelnerzy bardzo chętni do pomocy.

Dziękujemy, Agata F

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!