“Pyszne śniadania, wyśmienita kawa”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Nr 21 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.
Zrecenzowano 10 września 2019

Numer jeden w rankingu śniadań, na własnej skórze przekonaliśmy się, że są ku temu powody. Naszym szczególnym ulubieńcem stało się słodkie śniadanie (sweet), czyli chałka plus dżem jabłkowy, powidło śliwkowe (wyroby własne Pomelo), miód i masło. Świetnie komponuje się z pysznym latte. Obsługa bardzo miła, dbająca o potrzeby klienta.

Dziękujemy, rwarywoda

Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo dobrą decyzją było wstąpienie do tego Bistro. Śniadania to moje ulubione posiłki, a w tym miejscu zdecydowanie się nie zawiodłem. Wybór na tyle bogaty, że z pewnością wrócę skosztować innych dań. Obsługa jest również istotnym elementem, a w tym miejscu jest wyśmienita!

Dziękujemy, KASZ_94
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po długiej podróży polskie śniadanie w tej restauracji było strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć o przemilej obsłudze - kelnerzy bardzo chętni do pomocy.

Dziękujemy, 959agataf
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie, które zjadłem w Pomelo (Polskie) bardzo przypadało mi do gustu. Wszystko było świeże i smaczne. Może jedynie warzywa marynowane nie do końca trafiły w mój gust. Obsługa również była bardzo miła.

Dziękujemy, natex2018
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze cudowna obsluga, barmanka tryska entuzjazmem a jedzenie przepyszne! Kelnerki podajac danie do stolika rzeczowo opowiadaja co znajduje sie na talerzu, pelen profesjonalizm i super serwis. Goraco polecam :)

Dziękujemy, 857igad

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!