“Wyborne śniadanie!”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Nr 21 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo dobrą decyzją było wstąpienie do tego Bistro. Śniadania to moje ulubione posiłki, a w tym miejscu zdecydowanie się nie zawiodłem. Wybór na tyle bogaty, że z pewnością wrócę skosztować innych dań. Obsługa jest również istotnym elementem, a w tym miejscu jest wyśmienita!

Dziękujemy, KASZ_94

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po długiej podróży polskie śniadanie w tej restauracji było strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć o przemilej obsłudze - kelnerzy bardzo chętni do pomocy.

Dziękujemy, 959agataf
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie, które zjadłem w Pomelo (Polskie) bardzo przypadało mi do gustu. Wszystko było świeże i smaczne. Może jedynie warzywa marynowane nie do końca trafiły w mój gust. Obsługa również była bardzo miła.

Dziękujemy, natex2018
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze cudowna obsluga, barmanka tryska entuzjazmem a jedzenie przepyszne! Kelnerki podajac danie do stolika rzeczowo opowiadaja co znajduje sie na talerzu, pelen profesjonalizm i super serwis. Goraco polecam :)

Dziękujemy, 857igad
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne Śniadania !
Nietypowe gdyż można zasmakować przetworów polskich.
Pieczywo petarda.
Polecam

Dziękujemy, annastryczek

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!